Reklama

Moc atrakcji podczas 25. finału WOŚP w Gostyninie! Sprawdź sam

Opublikowano:
Autor:

Moc atrakcji podczas 25. finału WOŚP w Gostyninie! Sprawdź sam - Zdjęcie główne
Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Wiadomości Już w następną niedziele w Gostyninie odbędzie się 25. finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Tak jak w ubiegłych latach do akcji włączyło się nasze miasto, a główne atrakcje będą czekać na mieszkańców w Miejskim Centrum Kultury.

Już w następną niedziele w Gostyninie odbędzie się 25. finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Tak jak w ubiegłych latach do akcji włączyło się nasze miasto, a główne atrakcje będą czekać na mieszkańców w Miejskim Centrum Kultury.

Dla przybyłych gości organizatorzy przygotowali masę atrakcji. Mieszkańcy, którzy pojawią przy MCK w następną niedziele (15 stycznia) będą mogli wziąć udział w ciekawych licytacjach, przyglądać się wielu pokazom takim jak Duo Claudio (pokaz cyrkowy) lub zapierający dech w piersiach pokazom ognia, a nawet wsłuchiwać się w muzykę Miejskiej Orkiestry Dętej lub Miejskiej Szkoły Muzycznej. Głównym punktem wieczoru będzie koncert zespołu Róże Europy. Więcej informacji na plakacie.

Wszyscy zainteresowani, chcący przekazać przedmiot na licytację podczas WOŚP mogą zgłosić się do Agnieszki Bartosiak - szefowej gostynińskiego sztabu WOŚP.

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE