Reklama

Moc atrakcji podczas ferii zimowych w Gostyninie

Opublikowano:
Autor:

Moc atrakcji podczas ferii zimowych w Gostyninie - Zdjęcie główne
Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Wiadomości Dzieci i młodzież z Gostynina po raz kolejny będą mogły skorzystać z wielu atrakcji przygotowanych specjalnie z okazji zimowych ferii. Oprócz półkolonii, na młodych mieszkańców Gostynina czekają różnorodne zajęcia specjalistyczne oraz bogata oferta sportowo-rekreacyjna.

Dzieci i młodzież z Gostynina po raz kolejny będą mogły skorzystać z wielu atrakcji przygotowanych specjalnie z okazji zimowych ferii. Oprócz półkolonii, na młodych mieszkańców Gostynina czekają różnorodne zajęcia specjalistyczne oraz bogata oferta sportowo-rekreacyjna.

Nabór na półkolonie zimowe dla dzieci i młodzieży został już zakończony. Weźmie w nich udział 55 dzieci. Osoby, które nie wezmą w nich udziału, będą mogły skorzystać z innych atrakcji.

W Miejskim Centrum Kultury w Gostyninie w godzinach 10.00-14.00 odbywać się będą zajęcia dla dzieci w wieku 7-13 lat. Dzieci będą mogły wziąć udział w zajęciach: teatralnych, plastycznych, ruchowych, muzycznych, literackich, rzeźbiarskich i wielu innych. Motywem przewodnim tegorocznych ferii będzie tradycja.

Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji wraz z Miejskim Ośrodkiem Sportów Wodnych i Zimowych w Gostyninie także przygotowały ciekawą ofertę na czas zimowego wypoczynku. Są to m.in. zajęcia na pływalni, a wśród nich realizowanie programu „Chcę pływać” przeznaczonego dla dzieci z miejskich przedszkoli. Poza tym w hali sportowej odbywać się będą turnieje w halowej piłce nożnej, szkółka tenisa ziemnego dla uczniów szkół podstawowych i gimnazjów oraz „Piłkarski Puchar Zimy”.

W Miejskiej Bibliotece Publicznej im. Jakuba z Gostynina przygotowano natomiast zajęcia dla przedszkolaków pod nazwą „Wycieczka po Afryce”, a także zajęcia pn. „Teatr w Bibliotece” dla dzieci w wieku 8-13 lat. Dzieci i młodzież z Gostynina z pewnością znajdą coś interesującego dla siebie.

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE