Reklama

Moc atrakcji w MCK. Zagrali dla Amelki

Opublikowano:
Autor:

Moc atrakcji w MCK. Zagrali dla Amelki - Zdjęcie główne
Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Wiadomości Wczoraj po południu w Miejskim Centrum Kultury w Gostyninie odbyła się wielka akcja charytatywna dla małej Amelki Borkowskiej. Podczas niedzielnego wydarzenia na przybyłych gości czekało wiele atrakcji.

Wczoraj po południu w Miejskim Centrum Kultury w Gostyninie odbyła się wielka akcja charytatywna dla małej Amelki Borkowskiej. Podczas niedzielnego wydarzenia na przybyłych gości czekało wiele atrakcji.

Niedzielna akcja miała na celu pomóc rodzicom Amelki w zebraniu pieniędzy na przeszczep komórek macierzystych, których zadaniem będzie przejęcie funkcji niedotlenionych komórek mózgu, przez co szansa na poprawę stanu zdrowia dziewczynki będzie coraz większa. Koszt leczenia komórkami macierzystymi to ponad 60 tys złotych. Na wydarzeniu był obecny patron honorowy, burmistrz Paweł Kalinowski, który zapraszał gości na poszczególne atrakcje. W MCK zgromadzeni goście mogli obejrzeć m. in. spektakl Teatru Per Se z Płocka pt: „ZakochAna” w reżyserii Mariusza Pogonowskiego oraz wysłuchać występu piosenkarki Patrycji Malinowskiej i Miejskiej Orkiestry Dętej z Gostynina. W przerwach między występami każdy chętny mógł skorzystać z darmowego pomiaru ciśnienia i glukozy we krwi oraz spróbować tradycyjnej kuchni japońskiej. Na najmłodszych w Sali MCK czekał klaun Pajko, który umilał czas najmłodszych.

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE