Reklama

Modernizacja oświetlenia w Gostyninie stała się faktem

Opublikowano:
Autor:

Modernizacja oświetlenia w Gostyninie stała się faktem - Zdjęcie główne
Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Wiadomości Wczoraj w Gostyninie gościli przedstawiciele spółki Energii Oświetlenie. Celem wizyty było zaplanowanie modernizacji oświetlenia ulicznego na terenie Gostynina. Dzięki przychylności władz spółki i wypracowanego wspólnego stanowiska wykonanie zadania w przyszłym roku praktycznie stała się faktem.

Wczoraj w Gostyninie gościli przedstawiciele spółki Energii Oświetlenie. Celem wizyty było zaplanowanie modernizacji oświetlenia ulicznego na terenie Gostynina. Dzięki przychylności władz spółki i wypracowanego wspólnego stanowiska wykonanie zadania w przyszłym roku praktycznie stała się faktem.

W czasie wizyty burmistrz odbył pomyślne rozmowy z przedstawicielami władz - w tym z prezesem zarządu Michałem Bełbotem.

W pierwszej kolejności miasto musi jednak wystąpić z wnioskiem o wydanie warunków rozdzielenia oświetlenia stanowiącego własność miasta od oświetlenia stanowiącego własność zakładu energetycznego. Na ten moment planuje się wykonanie modernizacji oświetlenia w II połowie 2018 r.

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE