Reklama

Modernizacja szpitala psychiatrycznego na Zalesiu nominowana do tytułu inwestycji roku

Opublikowano:
Autor:

Modernizacja szpitala psychiatrycznego na Zalesiu nominowana do tytułu inwestycji roku - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wiadomości Ogromna inwestycja samorządu Mazowsza w szpitalu wojewódzkim w Płocku i szpitalu psychiatrycznym w Gostyninie – kolektory wzbogacające te dwie placówki zdrowia o energię odnawialną – została nominowana do prestiżowej nagrody TOP Inwestycje Komunalne 2018. O ten tytuł walczy w tej chwili 30 projektów z całej Polski.

Ogromna inwestycja samorządu Mazowsza w szpitalu wojewódzkim w Płocku i szpitalu psychiatrycznym w Gostyninie – kolektory wzbogacające te dwie placówki zdrowia o energię odnawialną – została nominowana do prestiżowej nagrody TOP Inwestycje Komunalne 2018. O ten tytuł walczy w tej chwili 30 projektów z całej Polski.

Pierwszy etap konkursu to głosowanie internetowe, które potrwa do 2 maja 2018 r. (do godz. 12:00). Wszyscy, którzy chcieliby wesprzeć inwestycję z Płocka i Gostynina, mogą na nią głosować pod następującym linkiem opisującym System energii odnawialnej w szpitalach woj. mazowieckiego:

To już siódma edycja konkursu Top Inwestycje Komunalne, w którym nominowane są inwestycje komunalne, proekologiczne projekty antysmogowe, a także projekty z zakresu smart cities. Pierwszy etap zakłada głosowanie internautów. W drugim etapie o wygranych decydować będą członkowie Rady Konsultacyjnej. Nagrody zostaną wręczone podczas uroczystej gali w maju w trakcie Europejskiego Kongresu Gospodarczego w Katowicach (organizatorami konkursu są: EKG, Grupa PTWP oraz Portal Samorządowy).

Serdecznie zachęcamy do głosowania.

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE