Reklama

Modernizacja ulicy Floriańskiej: wkrótce rozpoczną się roboty budowlane

Opublikowano:
Autor:

Modernizacja ulicy Floriańskiej: wkrótce rozpoczną się roboty budowlane - Zdjęcie główne
Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Wiadomości Nierówna droga, dziury oraz krzywe chodniki - tak mieszkańcy Gostynina komentują ulicę Floriańską. Kłopot zostanie rozwiązany do końca wakacji. Gostynianie doczekają się modernizacji ulicy Floriańskiej - już wkrótce ruszą prace budowlane polegające na utworzeniu nowej drogi i chodników.

Nierówna droga, dziury oraz krzywe chodniki - tak mieszkańcy Gostynina komentują ulicę Floriańską. Kłopot zostanie rozwiązany do końca wakacji. Gostynianie doczekają się modernizacji ulicy Floriańskiej - już wkrótce ruszą prace budowlane polegające na utworzeniu nowej drogi i chodników.

Obecnie na ulicy Floriańskiej znajduje się wiele dziur w drodze oraz krzywy chodnik. Problemy te zostaną rozwiązane już w tym roku. Długo wyczekiwana modernizacja gostynińskiej ulicy przez większość mieszkańców rozpocznie się w najbliższym czasie. Jak informują władze naszego miasta, wszystkie umowy dotyczące poprawy drogi i chodnika zostały już dopięte na ostatni guzik. Poprawą staniu nawierzchni zajmie się firma Bora z Dobrzykowa (obok Gąbina). Gostynianie będą musieli liczyć się z utrudnieniami ruchu drogowego na tej ulicy, jednak zwieńczeniem tego będzie nowa droga i chodnik w tej części miasta.

Roboty budowlane będą obejmowały przebudowę i remont drogi ulicy Floriańskiej wraz ze zjazdami i skrzyżowaniami z ulicą Stodólną, Kujawy i Solidarności. Oprócz tego zostanie przebudowany odcinek ulicy Kujawy i Solidarności, remont chodników oraz przebudowana zostanie istniejąca już sieć telekomunikacyjna. Remonty zakończą się do 31 sierpnia.

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE