Reklama

Reklama

MOPS będzie rozdawał żywność. Sprawdź, czy też Ci się należy

Opublikowano: wt, 26 wrz 2017 14:20
Autor:

MOPS będzie rozdawał żywność. Sprawdź, czy też Ci się należy - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wiadomości Miejski Ośrodek Pomocy Społecznej w Gostyninie otrzymał produkty żywnościowe w ramach realizacji Programu Operacyjnego Pomoc Żywnościowa 2014-2020 Europejskiego Funduszu Pomocy Najbardziej Potrzebującym. Wydawanie produktów odbędzie się w magazynie przedsiębiorstwa „Caro” przy ulicy Płockiej 38 w Gostyninie w dniach: 28 – 29 września, w godzinach 9.00.00-13.00,

Reklama

Miejski Ośrodek Pomocy Społecznej w Gostyninie otrzymał produkty żywnościowe w ramach realizacji Programu Operacyjnego Pomoc Żywnościowa 2014-2020 Europejskiego Funduszu Pomocy Najbardziej Potrzebującym. Wydawanie produktów odbędzie się w magazynie przedsiębiorstwa ?Caro? przy ulicy Płockiej 38 w Gostyninie w dniach: 28 ? 29 września, w godzinach 9.00.00-13.00,

Dystrybucja artykułów żywnościowych organizowana przez tut. Ośrodek, będzie odbywała się w ramach dotychczasowej współpracy z Polskim Komitetem Pomocy Społecznej Zarządem Rejonowym w Bielsku.
Wydawanie produktów odbędzie się
3 października 2017 roku - w godzinach 10.00-13.00,
Podstawą do wydania artykułów żywnościowych będą nowe skierowania uprawniające do odbioru artykułów żywnościowych w ramach Podprogramu 2017.
Osoby, które nie posiadają skierowania, a ich dochód nie przekracza:
- 1268 zł dla osób prowadzących samodzielne gospodarstwo domowe,
- 1028 zł na osobę w rodzinie
mogą zgłaszać się do pracowników socjalnych MOPS Gostynin celem rozeznania ich sytuacji i wydania stosownego skierowania.
Dochód będzie określany na podstawie oświadczenia o dochodach złożonego przez osobę/rodzinę ubiegającą się o pomoc, które stanowi załącznik do niniejszej informacji.
UWAGA
Zakaz wjazdu i parkowania samochodów na całej długości ulicy dojazdowej do magazynu.

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE

Komentarze (21)

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.