Reklama

Reklama

MOPS będzie wydawał żywność. Sprawdź, czy masz na co liczyć

Opublikowano: 5 grudnia 2018 11:39
Autor:

MOPS będzie wydawał żywność. Sprawdź, czy masz na co liczyć - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wiadomości Już od piątku Miejski Ośrodek Pomocy Społecznej w Gostyninie rozpoczyna wydawanie produktów żywnościowych dla najuboższych. Gdzie, w jakich godzinach i jakie warunki należy spełnić, aby móc ubiegać się o wsparcie?

Reklama

Już od piątku Miejski Ośrodek Pomocy Społecznej w Gostyninie rozpoczyna wydawanie produktów żywnościowych dla najuboższych. Gdzie, w jakich godzinach i jakie warunki należy spełnić, aby móc ubiegać się o wsparcie? 

Wydawanie produktów żywnościowych odbywa się w ramach realizacji Programu Operacyjnego Pomoc Żywnościowa 2014-2020 Europejskiego Funduszu Pomocy Najbardziej Potrzebującym, Podprogram 2018. Żywność będzie można odbierać w magazynie Przedsiębiorstwa „ Caro” przy ulicy Płockiej 38 w Gostyninie w dniach: 7, 10, 11 i 14 grudnia w godzinach 10.00 - 13.30.

Do tego należy jednak spełniać określone warunki. Podstawą do wydania artykułów żywnościowych jest skierowanie uprawniające do otrzymania pomocy w ramach realizacji programu, wydane przez Miejski Ośrodek Pomocy Społecznej w Gostyninie.

Osoby, które nie posiadają skierowania, a ich dochód nie przekracza:
- 1402 zł dla osób prowadzących samodzielne gospodarstwo domowe,
- 1056 zł na osobę w rodzinie
mogą zgłaszać się do pracowników socjalnych MOPS w Gostyninie ulica Parkowa 22 celem rozeznania ich sytuacji i wydania stosownego skierowania.

Dochód będzie określany na podstawie oświadczenia o dochodach złożonego przez osobę/rodzinę ubiegającą się o pomoc, które stanowi załącznik do informacji.
Kontakt telefoniczny 24 2361360.
UWAGA
Zakaz wjazdu i parkowania samochodów na całej długości ulicy dojazdowej do magazynu.
Kierownik
Miejskiego Ośrodka Pomocy Społecznej w Gostyninie

Załącznik znajduje się pod linkiem:
https://www.gostynin.pl/plik,1630,informacja-mops.pdf

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE

Komentarze (8)

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.