Reklama

MOPS Gostynin pomoże potrzebującym - dostarczono artykuły żywnościowe

Opublikowano:
Autor:

MOPS Gostynin pomoże potrzebującym - dostarczono artykuły żywnościowe - Zdjęcie główne
Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Wiadomości Miejski Ośrodek Pomocy Społecznej w Gostyninie informuje, że otrzymał produkty żywności w ramach realizacji Programu Operacyjnego Pomoc Żywnościowa 2014-2020 Europejskiego Funduszu Pomocy Najbardziej Potrzebującym.

Miejski Ośrodek Pomocy Społecznej w Gostyninie informuje, że otrzymał produkty żywności w ramach realizacji Programu Operacyjnego Pomoc Żywnościowa 2014-2020 Europejskiego Funduszu Pomocy Najbardziej Potrzebującym.

Wydawanie artykułów żywnościowych odbędzie się w hali handlowej Miejskiego Centrum Handlowego „Stara Betoniarnia” w Gostyninie (wejście od ulicy Płockiej) w dniach:

- 12,13 października w godzinach 9.00-13.00,

- 17, 19, 20 października w godzinach 9.00-12.00.

Podstawą do wydania żywności będzie skierowanie uprawniające do odbioru artykułów żywnościowych. Osoby, które nie posiadają skierowania, a ich dochód zgodnie z ustawą o pomocy społecznej nie przekracza: 951 zł dla osób prowadzących samodzielne gospodarstwo domowe, 771 zł na osobę w rodzinie mogą zgłaszać się do pracowników socjalnych MOPS Gostynin celem rozeznania ich sytuacji i wydania stosownego skierowania.

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE