Reklama

Reklama

MOPS rozdaje żywność. Sprawdź, czy ci przysługuje

Opublikowano: czw, 8 lis 2018 15:35
Autor:

MOPS rozdaje żywność. Sprawdź, czy ci przysługuje - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wiadomości Miejski Ośrodek Pomocy Społecznej w Gostyninie rozpoczął wydawanie skierowań do odbioru artykułów żywnościowych uprawnionym mieszkańcom Gostynina. Jakie warunki należy spełniać, aby móc się o nie ubiegać?

Reklama

Miejski Ośrodek Pomocy Społecznej w Gostyninie rozpoczął wydawanie skierowań do odbioru artykułów żywnościowych uprawnionym mieszkańcom Gostynina. Jakie warunki należy spełniać, aby móc się o nie ubiegać?

Żywność rozdawana w ramach dotychczasowej współpracy MOPS-u z Polskim Komitetem Pomocy Społecznej Zarządem Rejonowym w Bielsku. Możliwa jest dzięki Programowi Operacyjnemu Pomoc Żywnościowa 2014-2020 (PO PŻ), współfinansowanego ze środków Europejskiego Funduszu Pomocy Najbardziej Potrzebującym, Podprogramu 2018.  

Jak informuje kierownik gostynińskiego ośrodka, do otrzymania skierowania uprawnione są osoby i rodziny, których dochód nie przekracza 200% kryterium dochodowego uprawniającego do świadczeń z pomocy społecznej, tj.:

- 1402 zł dla osób prowadzących samodzielne gospodarstwo domowe,

- 1056 zł na osobę w rodzinie.

Dochód będzie określany na podstawie oświadczenia złożonego przez osobę/rodzinę ubiegającą się o pomoc, który stanowi załącznik do informacji.

- W związku z powyższym prosimy osoby i rodziny, które chcą skorzystać z nieodpłatnej pomocy żywnościowej, o zgłaszanie się do pracowników socjalnych Miejskiego Ośrodka Pomocy Społecznej w Gostyninie ul. Parkowa 22 po odbiór skierowania uprawniającego do odbioru artykułów żywnościowych - wyjaśnia kierownik placówki.

O terminie i miejscu wydawania żywności MOPS powiadomi wkrótce.

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE

Komentarze (9)

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.