Reklama

Motocyklowe serce zabije dla Weroniki i Luizy

Opublikowano:
Autor:

Motocyklowe serce zabije dla Weroniki i Luizy - Zdjęcie główne
Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Wiadomości Po raz pierwszy w Gostyninie podziwiać będzie można pokaz stuntu czyli akrobacji na motocyklu. To jedna z wielu atrakcji imprezy, która w niedzielę 15 kwietnia w godzinach 10.00-15.00 odbędzie się przy Miejskim Centrum Handlowym Stara Betoniarnia.

Po raz pierwszy w Gostyninie podziwiać będzie można pokaz stuntu czyli akrobacji na motocyklu. To jedna z wielu atrakcji imprezy, która w niedzielę 15 kwietnia w godzinach 10.00-15.00 odbędzie się przy Miejskim Centrum Handlowym Stara Betoniarnia.

– Zapraszam wszystkie osoby zmotoryzowane, miłośników motocykli, posiadaczy oryginalnych samochodów, pojazdów zabytkowych, militarnych, rowerzystów oraz osoby posiadające wielkie serce, które chcą nieść pomóc innym do uczestnictwa w akcji charytatywnej, która odbędzie się już w najbliższą niedzielę, 15 kwietnia, a uzyskane dzięki niej pieniądze przeznaczone zostaną na leczenie dwóch chorych dziewczynek z naszego regionu: Weroniki Pytel i Luizy Rutkowskiej – zachęca Marek „Kaczor” Kaczanowski, organizator akcji. – W programie m. in. aukcje, degustacje ciast oraz pierwszy raz w Gostyninie pokaz stuntu motocyklowego (akrobacje: jazda na tylnym, przednim kole, palenie gumy, drift ). Odwiedzą nas znane osobistości. Przez cały czas trwania imprezy będą dostępne dodatkowe atrakcje między innymi: kiermasz ciast, wiejski stół, malowanie twarzy.

Dwuletnia Weronika Pytel choruje na neuroblastomę czwartego stopnia. Ten niezwykle złośliwy nowotwór zagraża życiu dziewczynki. Już niebawem Weronisia ma rozpocząć specjalistyczne leczenie, które może uratować jej życie. Niestety, terapia jest bardzo droga, a nikt jej nie refunduje. Dlatego ludzie dobrej woli robią wszystko, by pomóc dziewczynce i jej rodzicom. Dzięki inicjatywie „Kaczora” do akcji pomocy dla Weroniki włączył się między innymi doskonale znany Marcin „Różal” Różalski. Jeśli nasi Czytelnicy również chcą wesprzeć chore dziewczynki i ich rodziców, nie powinno ich zabraknąć w niedzielę 15 kwietnia przy Starej Betoniarni.
Pomocy potrzebuje również Luiza Rutowska, która urodziła się z przepukliną oponowo-rdzeniową. Dziewczynka przeszła już operację przepukliny, ma wszczepiony układ zastawkowy. Wymaga jednak stałej opieki lekarskiej oraz długotrwałej specjalistycznej rehabilitacji. 

Program akcji charytatywnej – dla Luizy i Weroniki
10.00-10.30 Przyjazd uczestników spotkania
10.30-11.00 Licytacje przedmiotów przeznaczonych na aukcję
11.00-11.30 Koncert muzyczny – Michał Bartosiak z zespołem
11.30-12.00 Licytacje część II
12.00-12.30 Pokaz STUNTU motocyklowego (Akrobacje)
12.30-13.00 Licytacje część III
13.00-13.30 Koncert muzyczny część II
13.30-14.00 Pokaz STUNTU część II
15.00-Zakończenie imprezy.

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE