Reklama

Muzyczne gwiazdy na Jarmarku św. Jakuba!

Opublikowano:
Autor:

Muzyczne gwiazdy na Jarmarku św. Jakuba! - Zdjęcie główne
Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Wiadomości Wielkimi krokami zbliża się największa impreza w Gostyninie, czyli Jarmark św. Jakuba. Tegoroczne miejskie święto zaplanowano tradycyjnie na terenie zamku i podzamcza w dniach 22 i 23 lipca. Przez ten lipcowy weekend zamek rozbrzmiewać będzie dobrą zabawą i muzyką.

Wielkimi krokami zbliża się największa impreza w Gostyninie, czyli Jarmark św. Jakuba. Tegoroczne miejskie święto zaplanowano tradycyjnie na terenie zamku i podzamcza w dniach 22 i 23 lipca. Przez ten lipcowy weekend zamek rozbrzmiewać będzie dobrą zabawą i muzyką.

Pierwszego dnia w samo południe Teatr Wagabunda zabierze mieszkańców w podróż do Starej Zagrody, gdzie przygotowane będą stanowiska pokazujące prace gospodarskie takie jak szatkowanie i kiszenie kapusty, wyrabianie garnków czy młócenie i mielenie ziarna. O godz. 16:00 zapraszamy na widowiskową rekonstrukcję inscenizacji Hołdu Ruskiego, po której podczas panelu dyskusyjnego na zamku, mieszkańcy będą mogli dowiedzieć się Dlaczego rekonstrukcja Hołdu Ruskiego odbywa się w Gostyninie. Następnie zamkowa scena zacznie rozbrzmiewać dźwiękami reggae, na której wystąpi znany wszystkim mieszkańcom gostyniński zespół Nowa Kultura. Jako suport przed główną gwiazdą wieczoru zaśpiewa Sarsa – artystka, która zdobyła Super Jedynkę 53. Krajowego Festiwalu Piosenki Polskiej w Opolu. Finałowy koncert gwiazdy wieczoru odbędzie się o godz. 22:00. Na scenie zaprezentuje się jedna z najbardziej popularnych formacji sceny pop-rockowej w Polsce – zespół Łzy.

W drugim dniu imprezy od godz. 14:00 podzamcze będzie pełne gostynińskich talentów. Usłyszymy młodych, zdolnych artystów, a także zobaczymy pokazy taneczne, aktywności fitnessowe, a także pokaz ratownictwa AED. Zwieńczeniem imprezy będzie występ kabaretu 44-200, który dostarczy mieszkańcom dużą dawkę humoru.

Organizator zastrzega sobie prawo do zmian dot. planu imprezy.

Głównym sponsorem Jarmarku św. Jakuba jest PKN ORLEN.

Już dziś zapraszamy Państwa do uczestnictwa.

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE