Reklama

Na pomoc karpiom: 65-latek ukarany mandatem

Opublikowano:
Autor:

Na pomoc karpiom: 65-latek ukarany mandatem - Zdjęcie główne
Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Wiadomości W piątek sanepid został postawiony na nogi. Wszystko to za sprawą niewłaściwego przechowywania przeznaczonych na sprzedaż karpi, którego na gostynińskim targowisku dopuścić się miał 65-letni mężczyzna. W sprawie interweniowali mundurowi z KPP Gostynin.

W piątek sanepid został postawiony na nogi. Wszystko to za sprawą niewłaściwego przechowywania przeznaczonych na sprzedaż karpi, którego na gostynińskim targowisku dopuścić się miał 65-letni mężczyzna. W sprawie interweniowali mundurowi z KPP Gostynin.

- Na miejscu okazało się, że 65-letni mieszkaniec gminy Żychlin w znaczny sposób narusza wszelkie przepisy ochrony zwierząt oraz wytyczne Głównego Inspektora Weterynarii w zakresie postępowania z żywymi rybami będącymi przedmiotem sprzedaży detalicznej. Mężczyzna m.in. nie posiadał zezwolenia właściwego lekarza weterynarii na sprzedaż ryb oraz w sposób niehumanitarny obchodził się z nimi - informuje Dorota Słomkowska z gostynińskiej policji.

 65-latek został ukarany mandatem karnym nałożonym przez sanepid.

Policja apeluje do mieszkańców o informowanie Powiatowej Stacji Sanitarno-Epidemiologicznej w Gostyninie o przypadkach naruszania przepisów.

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE