Reklama

Na pomoc młodzieży: FreD goes net wchodzi w życie

Opublikowano:
Autor:

Na pomoc młodzieży: FreD goes net wchodzi w życie  - Zdjęcie główne
Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Wiadomości Młodzi ludzie, którzy pod wpływem narkotyków, bądź alkoholu weszli w konflikt z prawem, będą mieli okazję do wzięcia udziału w projekcie „FreD goes net”. Zajęcia mają uświadomić młodzieży ryzyko oraz konsekwencje ich postępowania. Ćwiczenia mają także pomóc uczestnikom w ograniczeniu lub zaprzestaniu stosowania używek.

Młodzi ludzie, którzy pod wpływem narkotyków, bądź alkoholu weszli w konflikt z prawem, będą mieli okazję do wzięcia udziału w projekcie ?FreD goes net?. Zajęcia mają uświadomić młodzieży ryzyko oraz konsekwencje ich postępowania. Ćwiczenia mają także pomóc uczestnikom w ograniczeniu lub zaprzestaniu stosowania używek.

Myślą przewodnią projektu jest wczesne wyjście z nałogu i problemów, skierowane do młodych osób (14 – 21 lat), którzy z powodu zażywania substancji psychoaktywnych po raz pierwszy weszli w konflikt z prawem.

15 czerwca w  Powiatowym Zespole Placówek Opiekuńczo-Wychowawczych w Gostyninie odbyło się pierwsze spotkanie, na którym realizatorzy programu zaprezentowali ofertę projektu „FreD goes net”. Obecnie w naszym mieście trwają prace nad budowaniem lokalnej sieci partnerskiej, a we wrześniu rusza nabór do jesiennej grupy.

fot./info UM

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE