Reklama

Na twoim osiedlu nie działa oświetlenie? Zgłoś tę awarię

Opublikowano:
Autor:

Na twoim osiedlu nie działa oświetlenie? Zgłoś tę awarię - Zdjęcie główne
Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Wiadomości Najpierw problem z wodą, teraz problem z oświetleniem. Jeżeli na twojej ulicy również jest ciemno, zgłoś tą sprawę w Wydziale Gospodarki Komunalnej, Ochrony Środowiska, Rolnictwa i Leśnictwa Urzędu Miasta Gostynina pod numerem telefonu 24-236-07 42 lub bezpośrednio na infolinię Pogotowia Oświetleniowego 801-800-103.

Najpierw problem z wodą, teraz problem z oświetleniem. Jeżeli na twojej ulicy również jest ciemno, zgłoś tą sprawę w Wydziale Gospodarki Komunalnej, Ochrony Środowiska, Rolnictwa i Leśnictwa Urzędu Miasta Gostynina pod numerem telefonu 24-236-07 42 lub bezpośrednio na infolinię Pogotowia Oświetleniowego 801-800-103.

Z problemem braku oświetlenia zmierzyli się m. in. mieszkańcy ulic: Wojska Polskiego, Kutnowskiej, Kopernika, czy Wspólnej. Gostynianie byli oburzeni, ponieważ brak oświetlenia nie pozwalał im normalnie funkcjonować. Oprócz tego, niektórzy z mieszkańców bali się o swoje bezpieczeństwo. Na szczęście miasto wzięło sprawy w swoje ręce i chce przyspieszyć naprawę systemu oświetlenia. Każdy mieszkaniec, który na swojej ulicy dostrzegł niedziałające latarnie, proszony jest o zgłoszenie tego faktu w Wydziale Gospodarki Komunalnej, Ochrony Środowiska, Rolnictwa i Leśnictwa Urzędu Miasta Gostynina pod numerem telefonu 24-236-07 42 lub bezpośrednio na infolinię Pogotowia Oświetleniowego 801-800-103.

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE