Reklama

Na Zalesiu powstał punkt poboru wody butelkowanej

Opublikowano:
Autor:

Na Zalesiu powstał punkt poboru wody butelkowanej - Zdjęcie główne
Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Wiadomości Alternatywne źródło poboru wody dla mieszkańców osiedla Zalesie zapewnił Wojewódzki Samodzielny Zespół Publicznych Zakładów Opieki Zdrowotnej. Od wczoraj przed sklepem osiedlowym znajduje się punkt poboru wody butelkowanej.

Alternatywne źródło poboru wody dla mieszkańców osiedla Zalesie zapewnił Wojewódzki Samodzielny Zespół Publicznych Zakładów Opieki Zdrowotnej. Od wczoraj przed sklepem osiedlowym znajduje się punkt poboru wody butelkowanej.

Oto pełna treść komunikatu:

Wojewódzki Samodzielny Zespół Publicznych Zakładów Opieki Zdrowotnej im. prof. Eugeniusza Wilczkowskiego w Gostyninie informuje, iż od dnia 2 października 2017 r. zostanie zapewnione alternatywne źródło zaopatrzenia w wodę dla mieszkańców Osiedla Zalesie.
Punkt poboru wody butelkowanej będzie udostępniony przed sklepem na Osiedlu Zalesie. Za okres od 28.09.2017 r. do dnia 2.10.2017 r. zostaną zastosowane upusty cen. Jednocześnie informujemy, iż w próbach pobranych z 6 punktów czerpalnych w dniu 29.09.2017 r. nie zostały wykryte drobnoustroje chorobotwórcze. W dniu 2.10.2017 r. zostały pobrane do badań kolejne próby wody. W dniu 3.10.2017 r. znane będą wstępne wyniki, o czym Państwa poinformujemy. Do czasu otrzymania ostatecznych wyników nie możemy rekomendować do celów spożywczych wody wodociągowej i utrzymujemy dotychczasowe zalecenia. Aktualnie wodociąg zakładowy zasilany jest wodą pochodzącą z ujęcia ze stacji uzdatniania wody w Stanisławowie Skrzańskim. Ostatnie wyniki badań jakości wody tego wodociągu przeprowadzone w ramach kontroli wewnętrznej przez Zakład Komunalny w Solcu nr sprawozdania 309/09/2017/M/1 z dnia 22.09.2017 r. były dobre i spełniały wymogi rozporządzenia Ministra Zdrowia z dnia 13 listopada 2015 r. w sprawie jakości wody i przeznaczonej do spożycia przez ludzi (Dz.U. z 2015 r., poz. 1989) pod względem epidemiologicznym. Za utrudnienia przepraszamy!

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE