Reklama

Nagranie lektorskie otrzymasz w 3 prostych krokach!

Opublikowano:
Autor:

Nagranie lektorskie otrzymasz w 3 prostych krokach! - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wiadomości Aby uzyskać nagranie lektorskie, nie trzeba już wychodzić z biura lub z domu. Usługę można zamówić całkowicie online! Sprawdź, jak zrobić to w 3 prostych krokach!

Aby uzyskać nagranie lektorskie, nie trzeba już wychodzić z biura lub z domu. Usługę można zamówić całkowicie online! Sprawdź, jak zrobić to w 3 prostych krokach!

Wybierz lektora

Znalezienie najlepszego lektora do konkretnego nagrania nie musi być trudne. Wystarczy dobry bank głosów Warszawa - powitania.pl jest jednym z miast, w którym działają takie właśnie banki. Jednak nie trzeba wcale udawać się do niego osobiście – z nagraniami różnych lektorów można zapoznać się również przez internet! Internetowe banki głosów lektorskich są dostępne bez żadnych opłat, dlatego z próbkami głosów lektorów można zapoznać się w dowolnym momencie. Wybór właściwego głosu może być jeszcze łatwiejszy dzięki zastosowaniu odpowiednich filtrów.

Można wyselekcjonować nagrania pod względem:

  • płci lektora
  • wieku lektora
  • języka lektora
  • popularności lektora
Dobór odpowiedniego lektora do reklamy lub do innego rodzaju nagrań jest zatem bardzo prosty i szybki!

Prześlij zlecenie

Banki głosów lektorskich działają przy studiach nagraniowych. W związku z tym można za jednym zamachem wybrać odpowiedniego lektora, a przy tym także zlecić przygotowanie nagrania.

Studia nagraniowe zajmują się realizacją wielu różnych nagrań, na przykład na:

  • reklamy radiowe
  • reklamy telewizyjne
  • filmy i seriale
  • audiobooki
  • gry komputerowe
  • automatyczne sekretarki
W zleceniu należy zawrzeć treść nagrania oraz dodać inne informacje związane z jego przygotowaniem. W ten sposób będzie można otrzymać idealne nagranie przeznaczone do danego celu! Studio realizujące nagranie zadba również o jego najlepszą jakość pod kątem technicznym. Nowoczesny sprzęt oraz specjalistyczne metody obróbki dźwiękowej zapewniają doskonałe rezultaty!

Odbierz nagranie

Czas realizacji nagrań lektorskich wynosi najczęściej około tygodnia w zależności od wybranego studia oraz opcji – dostępne są także ekspresowe nagrania. Gotowy materiał będzie przekazany klientowi na wskazany adres e-mail lub też będzie dostępny do pobrania ze strony studia nagraniowego. To wszystko dostępne jest na odległość!

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE