Reklama

Najlepsi sportowcy uhonorwani na posiedzeniu Rady

Opublikowano:
Autor:

Najlepsi sportowcy uhonorwani na posiedzeniu Rady - Zdjęcie główne
Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Wiadomości Podczas dzisiejszych obrad sesji Rady Miejskiej burmistrz wraz z przewodniczącym Rady Andrzejem Robackim wręczyli nagrody na ręce Kasi Pakulskiej oraz najzdolniejszych uczniów z Gostynina.

Podczas dzisiejszych obrad sesji Rady Miejskiej burmistrz wraz z przewodniczącym Rady Andrzejem Robackim wręczyli nagrody na ręce Kasi Pakulskiej oraz najzdolniejszych uczniów z Gostynina.

Na początek nagrodę otrzymała gostynińska kolarka Katarzyna Pakulska. W ubiegłym roku Kasia zajęła m. in. pierwsze miejsce podczas  K2 Uphill Race Śnieżka, pierwsze miejsce w klas.gen. K2 i Open Kobiet Lotto Poland Bike Marathon oraz po raz drugi zdobyła V-ce Mistrzostwo Polski Tandemów w jeździe na czas.

Następnie przyszedł czas na wręczenie nagród dla najzdolniejszych uczniów z Gostynina, a byli nimi: Weronika Alicja Justyńska, Szymon Marciniak, Adrian Przybyła oraz Weronika Stańczyk. Wszyscy zasłużeni otrzymali nagrody oraz stypendium w wysokości do 2 500 złotych z rąk burmistrza Pawła Kalinowskiego i przewodniczącego Rady Miejskiej Andrzeja Robackiego.

Jak zapowiedział burmistrz, nagrodę od miasta oraz stypendium za sportowe osiągnięcia ma dostać również Kamil Fabisiak. Przypomnijmy, że gostynianin w tym roku reprezentował Polskę w tenisie na wózkach podczas Igrzysk Paraolimpijskich w Rio de Janeiro.

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE