Reklama

Najnowsze wieści ze Stanów. Oczka Frania uratowane!

Opublikowano:
Autor:

Najnowsze wieści ze Stanów. Oczka Frania uratowane! - Zdjęcie główne
Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Wiadomości Franio stawił się wczoraj razem z rodzicami na wizytę w szpitalu, w celu badania dna oka. Wyniki badań są bardzo dobre, a chłopiec będzie mógł normalnie żyć.

Franio stawił się wczoraj razem z rodzicami na wizytę w szpitalu, w celu badania dna oka. Wyniki badań są bardzo dobre, a chłopiec będzie mógł normalnie żyć.

Nie mogło być inaczej, oczka małego Frania wyglądają coraz lepiej! Dr Abramson jest zaskoczony efektami leczenia, ponieważ guzy bardzo się zmniejszyły i są nieaktywne. Powoli się obkurczają, a małe odpryski zniknęły. Nie ma żadnych nowych ognisk, co oznacza, że chłopiec wraca do pełni zdrowia. Teraz maluchowi nie pozostało nic innego, jak cieszyć się dzieciństwem i wierzyć, że będzie już tylko lepiej. Tak dobre wyniki badań mogą nieść nadzieję, że z czasem Franio będzie w coraz lepszej formie.

- Jesteśmy Wam bardzo wdzięczni za Wasze wsparcie i pomoc! Gdyby nie Wy, nigdy by nam się nie udało! To dzięki Wam nasz Franio ma swoje oczka, widzi i będzie mógł normalnie żyć! Kochamy Was bardzo mocno! – tak dziękują na swoim profilu społecznościowym rodzice dzielnego chłopca.

Kolejne kontrolne badanie odbędzie się za 6 tygodni, państwo Wojtalewiczowie razem z synkiem będą musieli stawić się w klinice dokładnie 29 listopada.

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE