Reklama

Najpierw pogadanka, a później ognisko z kiełbaskami

Opublikowano:
Autor:

Najpierw pogadanka, a później ognisko z kiełbaskami - Zdjęcie główne
Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Wiadomości W ramach akcji „Kręci mnie bezpieczeństwo nad wodą” gostynińscy policjanci rozpoczęli spotkania wakacyjne z dziećmi i młodzieżą na temat ogólnie pojętego bezpieczeństwa.

W ramach akcji „Kręci mnie bezpieczeństwo nad wodą” gostynińscy policjanci rozpoczęli spotkania wakacyjne z dziećmi i młodzieżą na temat ogólnie pojętego bezpieczeństwa. 

Z końcem roku szkolnego gostynińscy policjanci przeprowadzili szereg spotkań w szkołach na temat bezpiecznych zachowań podczas wakacji. Jednak na tym swoich działań profilaktycznych nie zakończyli. Praktycznie przez całe wakacje funkcjonariusze będą uczestniczyć w spotkaniach organizowanych przez różne instytucje i stowarzyszenia, podczas których będą poruszać tematykę dotyczącą bezpiecznych zachowań w różnych sytuacjach. 

23 czerwca, z okazji zakończenia roku szkolnego, parafia Miłosierdzia Bożego w Gostyninie zorganizowała dla dzieci spotkanie nad Jeziorem Bratoszewo. Uczestniczył w nim również  dzielnicowy asp. Tomasz Dobrzyński. Policjant omówił z dziećmi i młodzieżą bezpieczne zachowania m.in. nad wodą, w miejscu zamieszkania czy na drodze. Przy tej okazji wręczył ulotki informacyjne akcji „Kręci mnie bezpieczeństwo nad wodą”, którą swoim patronatem objęło Ministerstwo Spraw Wewnętrznych. Spotkanie zakończyło się ogniskiem z pieczonymi kiełbaskami. 

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE