Reklama

Najpopularniejszy dzielnicowy – znamy wyniki plebiscytu

Opublikowano:
Autor:

Najpopularniejszy dzielnicowy – znamy wyniki plebiscytu - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wiadomości Starszy aspirant Grzegorz Stanisławski został Najpopularniejszym Dzielnicowym 2017 roku Komendy Powiatowej Policji w Gostyninie.

Starszy aspirant Grzegorz Stanisławski został Najpopularniejszym Dzielnicowym 2017 roku Komendy Powiatowej Policji w Gostyninie.

Mieszkańcy Gostynina i powiatu gostynińskiego glosy w tegorocznym plebiscycie oddawać mogli w tradycyjny sposób bądź za pośrednictwem ankiety umieszczonej na internetowej stronie KPP Gostynin. Ostatnie słowo należało jednak do komisji konkursowej, która wyłoniła ostatecznego zwycięzcę na podstawie wszystkich ankiet.
Tytuł Najpopularniejszego Dzielnicowego roku 2017 trafił do st. asp. Grzegorza Stanisławskiego odpowiedzialnego za rejon trzeci  Rewiru Dzielnicowych KPP w Gostyninie. Głosujący na Grzegorza Stanisławskiego uzasadniali, że jest on  zawsze chętny do pomocy, uczynny i uśmiechnięty – przez co zaraża swoim optymizmem. Podkreślali jego skuteczność, odpowiedzialność, zaangażowanie w trudnych sprawach. Zaznaczali, że to dobry policjant interesujący się sprawami innych. Dziękowali również za codzienną służbę, pomoc i zaangażowanie policjantów. 
Starszy aspirant Grzegorz Stanisławski odebrał nagrodę z rąk komendanta powiatowego policji insp. Zbigniewa Włodkowskiego w obecności starosty gostynińskiego Tomasza Matuszewskiego i wicestarosty Jana Krzewickiego.

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE