Reklama

Namawiał 14-latkę na seks. Policja i Stonoga łapią napaleńca

Opublikowano:
Autor:

Namawiał 14-latkę na seks. Policja i Stonoga łapią napaleńca - Zdjęcie główne
Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Wiadomości Próbował umówić się na seks z 14-latką, teraz grożą mu 2 lata więzienia. Mowa o 25-latku z powiatu kutnowskiego, który za pomocą jednego z serwisów internetowych namawiał małoletnią do spotkania. Nie wiedział, że koresponduje z mężczyzną, który za pomocą internetu przygotował prowokację. W całą sytuację aktywnie zaangażował się znany biznesmen, Zbigniew Stonoga.

Próbował umówić się na seks z 14-latką, teraz grożą mu 2 lata więzienia. Mowa o 25-latku z powiatu kutnowskiego, który za pomocą jednego z serwisów internetowych namawiał małoletnią do spotkania. Nie wiedział, że koresponduje z mężczyzną, który za pomocą internetu przygotował prowokację. W całą sytuację aktywnie zaangażował się znany biznesmen, Zbigniew Stonoga.

Policjanci zatrzymali mężczyznę w poniedziałek wieczorem. 25-latek był święcie przekonany, że rozmawia z 14-latką. Mimo to składał niemoralne propozycje oraz namawiał do wysyłania nagich zdjęć. Pan Damian, który stał za przeprowadzeniem prowokacji, był na to przygotowany.

Rybka połknęła haczyk, i mężczyzna już po półgodzinnej rozmowie z rzekomą 14-latką zaproponował spotkanie na dworcu kolejowym w Skierniewicach. Jak na amanta przystało, mężczyzna przyjechał z okolic Kutna zaopatrzony w romantyczne podarki, w prezencie zamierzał jej dać ... ptasie mleczko oraz butelkę wina. 25-latek musiał być zaskoczony, gdy zamiast młodej dziewczyny zobaczył mundurowych, lecz napaleniec nie zamierzał poddać się bez walki. Na miejscu zatrzymania był Zbigniew Stonoga, który często angażuje się w podobne przedsięwzięcia.

Policjanci są w trakcie prowadzenia czynności wyjaśniających w tej sprawie. Przeszukano już mieszkanie zatrzymanego mężczyzny. Prawdopodobnie zostaną mu postawione zarzuty z art. 200a kodeksu karnego, który mówi, że za składanie seksualnych propozycji za pomocą internetu i dążenia do ich realizacji grożą dwa lata za kratkami.

Więcej w dzisiejszej Gazecie Lokalnej.

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE