Reklama

Narada w gostynińskiej komendzie. Podsumowano ubiegły rok

Opublikowano:
Autor:

Narada w gostynińskiej komendzie. Podsumowano ubiegły rok - Zdjęcie główne
Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Wiadomości Wczoraj w Komendzie Powiatowej Policji w Gostyninie odbyła się odprawa roczna podsumowująca miniony rok pracy funkcjonariuszy.W spotkaniu uczestniczył Komendant Wojewódzki Policji zs. w Radomiu insp. Tomasz Michułka oraz przedstawiciele lokalnego samorządu i prokuratury.

Wczoraj w Komendzie Powiatowej Policji w Gostyninie odbyła się odprawa roczna podsumowująca miniony rok pracy funkcjonariuszy. W spotkaniu uczestniczył Komendant Wojewódzki Policji zs. w Radomiu insp. Tomasz Michułka oraz przedstawiciele lokalnego samorządu i prokuratury.

W naradzie służbowej podsumowującej ubiegły rok pracy jednostki wzięli udział komendanci gostynińskiej policji, kierownicy poszczególnych komórek organizacyjnych, policjanci oraz pracownicy cywilni. Na naradzie pojawili się również: prokurator rejonowy Piotr Helman, wójt gminy Sanniki Gabriel Wieczorek, wójt gminy Gostynin Edmund Zieliński i wójt gminy Szczawin Kościelny Jerzy Sochacki.

Na początku spotkania policjanci złożyli meldunek komendantowi Wojewódzkiemu Policji zs. w Radomiu insp. Tomaszowi Michułce. Następnie insp. Michułka wręczył rozkazy o wyróżnieniu dwóm policjantom Wydziału Kryminalnego gostynińskiej komendy, których intensywna praca przyczyniła się do zatrzymania sprawcy zabójstwa w Podgórzu. Po tym został odczytany list z podziękowaniami dla polskich policjantów od sekretarza Stanu Ministerstwa Spraw Wewnętrznych i Administracji - Jarosława Zielińskiego. Później szef gostynińskiej policji insp. Zbigniew Włodkowski omówił całoroczną analizę pracy funkcjonariuszy w zakresie zwalczania przestępczości kryminalnej i gospodarczej. Na spotkaniu podsumowano również działania profilaktyczne prowadzone przez policjantów oraz stan bezpieczeństwa w obszarze ruchu drogowego.

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE