Reklama

Narkotykowa walizka w Gostynińskim Centrum Edukacyjnym

Opublikowano:
Autor:

Narkotykowa walizka w Gostynińskim Centrum Edukacyjnym - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wiadomości Funkcjonariusze Komendy Powiatowej Policji w Gostyninie spotkali się z rodzicami uczniów Gostynińskiego Centrum Edukacyjnego, zapoznając ich z edukacyjną walizką narkotykową.

Funkcjonariusze Komendy Powiatowej Policji w Gostyninie spotkali się z rodzicami uczniów Gostynińskiego Centrum Edukacyjnego, zapoznając ich z edukacyjną walizką narkotykową.

Podczas spotkania, które odbyło się z inicjatywy Wojciecha Kiełbasy, dyrektora GCE, policjanci wykorzystali specjalną walizkę, w której znajdowały się atrapy substancji psychoaktywnych i przedmioty, mogące służyć do rozdrabniania, przechowywania i przyjmowania środków odurzających. 
W spotkaniu wzięło udział 40 rodziców, którzy zapoznali się z zawartością profilaktycznej walizki narkotykowej służącej do edukowania rodziców, pedagogów i nauczycieli. 

– Zademonstrowanie rodzicom tych przedmiotów powinno wzmóc ich czujność – podkreśla Dorota Słomkowska, rzecznik prasowy KPP Gostynin. – Dziś, kiedy dopalacze i narkotyki zażywa coraz więcej młodych ludzi, warto wiedzieć, jak wyglądają środki odurzające. Wczesna reakcja może pozwolić uniknąć tragedii. 

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE