Reklama

Naruszyli kwarantannę, policja wszczęła postępowanie

Opublikowano:
Autor:

Naruszyli kwarantannę, policja wszczęła postępowanie - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wiadomości Dwóch mieszkańców powiatu gostynińskiego naruszyło zakaz wychodzenia z domu związany z kwarantanną. Teraz obu grozi grzywna do 30 tys. zł.

Dwóch mieszkańców powiatu gostynińskiego naruszyło zakaz wychodzenia z domu związany z kwarantanną. Teraz obu grozi grzywna do 30 tys. zł.

Wielką nieodpowiedzialnością wykazało się dwóch mężczyzn zamieszkujących teren powiatu gostynińskiego, którzy w miniony czwartek z błahego powodu naruszyli kwarantannę domową. Pierwszy z mężczyzn postanowił wybrać się do sklepu, ponieważ chciał napić się alkoholu. Drugi z mężczyzn postanowił wybrać się na przejażdżkę rowerową po okolicy, ponieważ nie mógł już wytrzymać siedzenia w domu. Za nieprzestrzeganie zasad kwarantanny grozi im teraz grzywna do 30 tys. zł. W stosunku do mężczyzn zostało wszczęte postępowanie wyjaśniające.

- Przypominamy, że w czasie kwarantanny nie wolno opuszczać domu ani wychodzić do sklepu. Nie można również spotykać się z innymi osobami, a jeśli jest taka konieczność - należy zachować bezpieczny odstęp, wynoszący minimum dwa metry. Osoby objęte kwarantanną powinny przynajmniej dwa razy dziennie zmierzyć temperaturę ciała i zachować zasady higieny - podkreślają policjanci.

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE