Reklama

Nasze akcenty na Festiwalu Piosenki Papieskiej

Opublikowano:
Autor:

Nasze akcenty na Festiwalu Piosenki Papieskiej - Zdjęcie główne
Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Wiadomości Już po raz piąty w Gąbinie zorganizowany został Festiwal Piosenki Papieskiej „Jan Paweł II - Człowiek Święty”. Grand Prix zdobyła Poniżej nagranie wystąpienia Amelia Zielińska z Gąbina, ale świetnie spisała się również reprezentacja Sannik.

Już po raz piąty w Gąbinie zorganizowany został Festiwal Piosenki Papieskiej „Jan Paweł II - Człowiek Święty”. Grand Prix zdobyła Poniżej nagranie wystąpienia Amelia Zielińska z Gąbina, ale świetnie spisała się również reprezentacja Sannik.

W konkursie, który swoim honorowym patronatem objęli proboszcz gąbińskiej parafii ks. Andrzej Świderski oraz burmistrz miasta i gminy Gąbin Krzysztof Jadczak, wystartowało około 30 wykonawców, którzy podzieleni zostali na trzy kategorie wiekowe. Impreza zorganizowana została przez Gimnazjum w Gąbinie.
Główna Nagroda przypadła uczennicy Szkoły Podstawowej w Gąbinie – Amelii Zielińskiej. Nagrody i wyróżnienia trafiły również do przedstawicieli Sannik. Wśród dzieci z klas I-III szkół podstawowych w gronie nagrodzonych znalazł się zespół wokalno-instrumentalny Bractwo Leśne, a wyróżnienie przypadło Zofii Bucko. W gronie uczniów klas siódmych szkół podstawowych oraz gimnazjów nagrodzone zostały m.in. Michalina Leonarcik i Michalina Dobaczewska.

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE