Reklama

Nektarynki w "kożuszkach": sanepid zapowiada kontrolę w jednym z marketów

Opublikowano:
Autor:

Nektarynki w "kożuszkach": sanepid zapowiada kontrolę w jednym z marketów - Zdjęcie główne
Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Wiadomości Za oknami skwar, a one odczuwają go na własnej skórze pomimo działającej na pełnych obrotach klimatyzacji. Paradoksalnie jednak, zamiast zrzucić z siebie co nieco, pokryły się pokaźną warstwą kożuszka. Mowa o nektarynkach, które minionego weekendu zalegały na stoisku w jednym z gostynińskich marketów w towarzystwie rozrastającej się coraz odważniej "cywilizacji" pędzlaków.

Za oknami skwar, a one odczuwają go na własnej skórze pomimo działającej na pełnych obrotach klimatyzacji. Paradoksalnie jednak, zamiast zrzucić z siebie co nieco, pokryły się pokaźną warstwą kożuszka. Mowa o nektarynkach, które minionego weekendu zalegały na stoisku w jednym z gostynińskich marketów w towarzystwie rozrastającej się coraz odważniej "cywilizacji" pędzlaków.

O sprawie alarmują zaniepokojeni klienci marketu, którzy natknęli się na porośnięte pleśnią nektarynki. Co prawda, owoce to zdrowie, jednak w poszukiwaniu penicyliny lepszym pomysłem byłoby wybranie się do lekarza pierwszego kontaktu. Dlatego też o sytuacji poinformowana została już Powiatowa Stacja Sanitarno-Epidemiologiczna, która zapowiada złożenie wizyty w markecie. Będzie to pierwsza w tym roku kontrola przeprowadzona przez sanepid w gostynińskich marketach w związku z zaalarmowaniem przez zaniepokojonych klientów. Co wykaże? Do tematu wrócimy.

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE