Reklama

Nie będzie kolejnego marketu. Poznańska spółka wybuduje drogerię?

Opublikowano:
Autor:

Nie będzie kolejnego marketu. Poznańska spółka wybuduje drogerię? - Zdjęcie główne
Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Wiadomości Budynek handlowy o powierzchni 1300 m2 w niedalekiej przyszłości stanąć ma przy ul. Nowej vis a vis Kauflandu. Burmistrz Paweł Kalinowski zapewnia jednak, że kolejny market nie wchodzi w grę, a inwestor najprawdopodobniej planuje budowę drogerii.

Budynek handlowy o powierzchni 1300 m2 w niedalekiej przyszłości stanąć ma przy ul. Nowej vis a vis Kauflandu. Burmistrz Paweł Kalinowski zapewnia jednak, że kolejny market nie wchodzi w grę, a inwestor najprawdopodobniej planuje budowę drogerii.

W grudniu 2016 roku wydana została decyzja o warunkach zabudowania dla budynku handlowego wraz z infrastrukturą.

- Zgodnie z prawem nie mogłem nie wydać tych warunków. Sprawa i tak trafiłaby do kolegium odwoławczego, które cofnęłoby moją decyzję. Mało tego, przed wydaniem tej decyzji byłem zobowiązany powiadomić strony postępowania o zamiarze podjęcia tej inwestycji. Mowa o właścicielach okolicznych nieruchomości. Zwróciłem się również do starosty w sprawie wszelkich uzgodnień. Żadna ze stron nie miała uwag, ani nie wyrażała sprzeciwu - wyjaśnia burmistrz.

Teraz pozwolenie na budowę wydać musi starostwo. Budynek handlowy może mieć powierzchnię do 1300 m2. Inwestor - spółka komandytowa z Poznania - nie podawał szczegółów, ale jedno jest pewne: w Gostyninie nie będzie kolejnego marketu. Z nieoficjalnych informacji wynika, że przy ul. Nowej powstanie drogeria i być może punkt usług kosmetycznych.

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE