Reklama

Nie masz pomysłu na weekend? Wybierz się z dzieckiem do sali zabaw!

Opublikowano:
Autor:

Nie masz pomysłu na weekend? Wybierz się z dzieckiem do sali zabaw! - Zdjęcie główne
Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Wiadomości Wyjście na rower, do zoo, a może do kina? Jeśli szukasz czegoś innego niż zwykle, wybierz się ze swoją pociechą do sali zabaw!

Wyjście na rower, do zoo, a może do kina? Jeśli szukasz czegoś innego niż zwykle, wybierz się ze swoją pociechą do sali zabaw!

Dobra zabawa w aktywnym stylu to doskonały sposób na spędzenie wolnego czasu w rodzinnym gronie. Właśnie dlatego sala zabaw dla dzieci może być strzałem w dziesiątkę – nie tylko na urodziny czy na Dzień Dziecka, ale również na wiele innych okazji.

W Polsce działa obecnie wiele atrakcji stworzonych z myślą o najmłodszych – do wyboru są także różnorodne sale zabaw dla dzieci w Warszawie, gdzie można przebierać w klasycznych oraz w tematycznych miejscach do rozrywki.

Sala zabaw – atrakcje dla każdego malucha

Sale zabaw zapraszają już najmłodsze dzieci – nawet roczny maluch może miło spędzić tam czas, korzystając z bezpiecznych atrakcji. Dla tych najmniejszych najczęściej wyznacza się specjalne strefy, te starsze mogą korzystać już z innych atrakcji, które dostępne są od konkretnego limitu wiekowego.

Sale zabaw są dla dzieci jedną z najbardziej bezpiecznych i przy tym interesujących form aktywnego spędzania wolnego czasu – czeka na nich wiele specjalnych atrakcji, w tym między innymi takie jak:

  • zjeżdżalnie
  • baseny z piłeczkami i gąbkami
  • tory przeszkód
  • ścianki wspinaczkowe
  • labirynty
  • trampoliny
Oczywiście, w zależności od tego, na jaką salę zabaw się zdecydujemy, dziecko może korzystać także z wielu innych zabaw.

W wielu salach regularnie prowadzone są zajęcia sportowe oraz animacje pod okiem dorosłych, dlatego to także dobry pomysł na wolny czas na rodzica – można wtedy łatwiej zrobić zakupy lub załatwić sprawy bez dziecka.

Wizyta w sali zabaw – rozrywka i edukacja

Wizyta w sali zabaw dla dzieci to nie tylko doskonała rozrywka – razem z nią można wspierać także wszechstronnie rozwój swojej pociechy. Duża dawka energii, którą dziecko może rozładować podczas szaleństw w sali zabaw, na pewno pomoże w poprawie humoru, a różnorodne atrakcje, także te wymagające myślenia, będą pomagały w rozwoju kondycji fizycznej oraz koncentracji.

To również wsparcie w rozwoju kontaktów międzyludzkich. Dziecko może wtedy nawiązywać nowe znajomości ze swoimi rówieśnikami, przełamywać swoją nieśmiałość, dlatego to kolejna zaleta wyjścia do sali zabaw.

Wiele sal organizuje również dodatkowe zajęcia dla najmłodszych, które poświęcone są różnorodnym tematom interesującym dzieci – przyroda, kosmos, komputery to tylko niektóre z nich.

Ile kosztuje wizyta w sali zabaw dla dzieci?

Wizyta w sali zabaw dla dzieci nie musi być związana z bardzo wysokim wydatkiem! Ceny najczęściej rozpoczynają się od około 15 złotych za jedną godzinę zabawy, a kończą się na 25 złotych w weekendy, gdy na ogół trzeba zapłacić więcej.

Bardzo często sala zabaw dla dzieci pozwala także na wykupienie specjalnych karnetów, które umożliwiają korzystanie z atrakcji w jeszcze niższych cenach niż te regularne.

Auro Fun – kosmiczna sala zabaw w Warszawie

W Warszawie działa wiele miejsc do zabawy stworzonych dla najmłodszych. Wśród nich znajduje się także kosmiczna sala zabaw Airo Fun Space Kids – ta sala zabaw dla dzieci w Warszawie jest poświęcona jest całkowicie jednemu motywowi fascynującemu najmłodszych – kosmosowi.

W sali zabaw dla dzieci Airo Fun Space Kids czekają aż trzy piętra wypełnione wyjątkowymi atrakcjami – labirynty, tory przeszkód, trampoliny, zjeżdżalnie. Dla dzieci w wieku do 3 lat przygotowano specjalną strefę, która bezpiecznie rozwija sprawność fizyczną. Dodatkowo, na miejscu działa mini tor gokartowy, a także dostępne są salki urodzinowe do wyprawiania imprez dla najmłodszych.

Regularnie w sali organizowane są także zajęcia edukacyjne, podczas których dzieci mogą dowiedzieć się więcej o kosmosie, chemii, programowaniu, robotyce. Zajęcia przeznaczone są dla maluchów w wieku od 3 do 12 lat.

Podczas gdy pociecha bawi się w sali, rodzice mogą wypić dobrą kawę i zjeść ciasto w kawiarni albo mogą wybrać się na zakupy do pobliskiego centrum handlowego.

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE