Reklama

Nie tylko Okraglaki. Wandale "zajęli się" opuszczonym salonem meblowym [VIDEO]

Opublikowano:
Autor:

Nie tylko Okraglaki. Wandale "zajęli się" opuszczonym salonem meblowym [VIDEO] - Zdjęcie główne
Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Wiadomości O byłym ośrodku wypoczynkowym w podgostynińskim Miałkówku kilka miesięcy temu zrobiło się głośno w całej Polsce. Niestety, ceną sławy, jaką zdobyły w tym czasie popularne Okrąglaki był masowy napływ wandali, którzy konsekwentnie pozostawiają tam ślady swojej obecności. W samym Gostyninie zarówno dla wandali, jak i fanów miejskiej eksploracji niezłą gratką stają się odwiedziny w zamkniętym kilka lat temu salonie meblowym Stolk-komp. Na youtubie pojawił się już filmik z jednej z takich wypraw.

O byłym ośrodku wypoczynkowym w podgostynińskim Miałkówku kilka miesięcy temu zrobiło się głośno w całej Polsce. Niestety, ceną sławy, jaką zdobyły w tym czasie popularne Okrąglaki był masowy napływ wandali, którzy konsekwentnie pozostawiają tam ślady swojej obecności. W samym Gostyninie zarówno dla wandali, jak i fanów miejskiej eksploracji niezłą gratką stają się odwiedziny w zamkniętym kilka lat temu salonie meblowym Stolk-komp. Na youtubie pojawił się już filmik z jednej z takich wypraw.

Stol-komp mieścił się przy ul. Zamkowej, zajmował się produkcją i sprzedażą mebli. Salon został zamknięty w 2013 roku. Jeden z youtuberów, a jednocześnie fan tzw. urbexu pod koniec ubiegłego miesiąca nagrał i opublikował materiał wideo z opuszczonego salonu. Autor filmiku nie kryje swojego zaniepokojenia działaniami wandali.

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE