Reklama

Nie wszyscy zdjęli nogę z gazu, drogówka nie szczędziła mandatów

Opublikowano:
Autor:

Nie wszyscy zdjęli nogę z gazu, drogówka nie szczędziła mandatów - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wiadomości Aż 14 przypadków przekroczenia prędkości, w tym 6 rejonach przejść dla pieszych i 8 w bezpośredniej okolicy umiejscowienia znaków informujących o terenie zabudowanym - to bilans działań "Noga z gazu" przeprowadzonych w miniony piątek przez gostynińską drogówkę.

Aż 14 przypadków przekroczenia prędkości, w tym 6 rejonach przejść dla pieszych i 8 w bezpośredniej okolicy umiejscowienia znaków informujących o terenie zabudowanym - to bilans działań "Noga z gazu" przeprowadzonych w miniony piątek przez gostynińską drogówkę. 

- Policjanci biorący udział w działaniach szczególnym nadzorem podczas pomiarów prędkości objęli okolice ustawienia znaków D-42 „Początek obszaru zabudowanego” oraz przejść dla pieszych i najbliższe okolice tych przejść. W wymienionych miejscach kontrolowali, czy kierujący stosują się do przepisów ograniczających prędkość - informuje st.asp. Grzegorz Kuźnicki z KPP Gostynin.

 W wyniku prowadzonych kontroli prędkości gostynińscy funkcjonariusze ujawnili 14 przypadków przekroczeń prędkości (6 w rejonach przejść dla pieszych, 8 w bezpośredniej okolicy umiejscowienia znaków D-42). Za popełnione wykroczenia 12 kierujących ukarano mandatami karnymi, jedną osobę pouczono, a w jednym przypadku zostanie skierowany wniosek o ukaranie do Sądu Rejonowego w Gostyninie. 

 

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE