Reklama

Niedługo ruszy remont chodnika na ul. Spacerowej. Ekipa budowlana już wybrana

Opublikowano:
Autor:

Niedługo ruszy remont chodnika na ul. Spacerowej. Ekipa budowlana już wybrana - Zdjęcie główne
Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Wiadomości Zgodnie ze wcześniejszymi zapowiedziami, jedną z pierwszych inwestycji w tym roku realizowanych przez Urząd Miasta będzie budowa chodnika na ulicy Spacerowej. Firma, która wykona nowy chodnik na gostynińskiej ulicy to kutnowski HYDROBUD.

Zgodnie ze wcześniejszymi zapowiedziami, jedną z pierwszych inwestycji w tym roku realizowanych przez Urząd Miasta będzie budowa chodnika na ulicy Spacerowej. Firma, która wykona nowy chodnik na gostynińskiej ulicy to kutnowski HYDROBUD.

Firma P. W. HYDROBUD Pawła Złotowskiego znajduje się w Kutnie przy ulicy Leszczynek 2A. To właśnie kutnowska firma wykona jedno z pierwszych zadań inwestycyjnych zaplanowanych na ten rok budżetowy. Prace remontowe będą polegały m. in. na budowie chodników i przebudowie istniejących zjazdów, wymianie krawężników, dostosowaniu istniejących studzienek do projektowanych nawierzchni oraz uporządkowaniu terenu. Chodnik na ulicy Spacerowej z pewnością poprawi bezpieczeństwo na drodze w tej części miasta oraz ułatwi poruszanie się mieszkańcom. Wybrana oferta spełnia wszystkie wymogi dotyczące ceny, terminu płatności faktury oraz okresu gwarancji jakości dla robót budowlanych. Wybrana oferta otrzymała największą liczbę punktów - 100 pkt.

Do wykonania chodnika na ulicy Spacerowej zgłosiły się również cztery gostynińskie firmy, jednak uzyskały one zbyt mało punktów. Firma PBO i ZTZ BUDROX Sp. z o.o. uzyskała 89,22 pkt, HYDROPOL Sp. z o.o. 87,67 pkt, FRANCE-GOST Sp. z o.o. 87,61 pkt, a BMB Budownictwo Sp. z o.o. Sp. k. 83,83 pkt.

 

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE