Reklama

Niedziela z Chopinem w sannickim pałacu

Opublikowano:
Autor:

Niedziela z Chopinem w sannickim pałacu - Zdjęcie główne
Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Wiadomości Kolejny recital fortepianowy w ramach "Wakacji na miarę Chopina" odbył się wczoraj w sannickim pałacu. Tym razem przed publiką zaprezentowała się Aleksandra Janaszewska, której towarzyszył Michał Rudziński.

Kolejny recital fortepianowy w ramach "Wakacji na miarę Chopina" odbył się wczoraj w sannickim pałacu. Tym razem przed publiką zaprezentowała się Aleksandra Janaszewska, której towarzyszył Michał Rudziński.

Młoda pianistka, po ukończeniu w 2012 roku łódzkiej szkoły muzycznej, kontynuuje naukę, obecnie na roku dyplomowym, w Akademii Muzycznej im. Grażyny i Kiejstuta Bacewiczów w Łodzi, w klasie fortepianu prof. Marii Koreckiej-Soszkowskiej i mgr Aleksandry Łysiak-Łabeckiej. Jest też w klasie kameralistyki dr. hab. Adama Manijaka. Pianistce towarzyszył śpiewający basem Michał Rudziński, studiujący wokalistykę w Akademii Muzycznej w Łodzi. Wspólny występ dwojga młodych artystów był tak udany, że licznie zebrana publiczność prosiła o „bis”.

Sponsorem lipcowego koncertu z cyklu „Wakacje na miarę Chopina” oraz dwóch sierpniowych – 13 i 20 sierpnia, był PKN ORLEN. Patronat honorowy nad całym cyklem objął Marszałek Województwa Mazowieckiego Adam Struzik.

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE