Reklama

Niezwykły koncert w Miejskiej Szkole Muzycznej

Opublikowano:
Autor:

Niezwykły koncert w Miejskiej Szkole Muzycznej - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wiadomości Na niezwykły koncert z okazji 100. rocznicy odzyskania niepodległości zaprosili w czwartkowy wieczór uczniowie i nauczyciele Miejskiej Szkoły Muzycznej w Gostyninie. W sali koncertowej usłyszeć było można najpiękniejsze, najbardziej charakterystyczne i znaczące dla ostatnich stu lat utwory polskich kompozytorów m.in. Chopina, Moniuszki, Paderewskiego i Wieniawskiego.Dzieci zaprezentowały swoje muzyczne umiejętności podczas gry na fortepianie, akordeonie, skrzypcach, kontrabasie oraz fagocie.

Na niezwykły koncert z okazji 100. rocznicy odzyskania niepodległości zaprosili w czwartkowy wieczór uczniowie i nauczyciele Miejskiej Szkoły Muzycznej w Gostyninie. W sali koncertowej usłyszeć było można najpiękniejsze, najbardziej charakterystyczne i znaczące dla ostatnich stu lat utwory polskich kompozytorów m.in. Chopina, Moniuszki, Paderewskiego i Wieniawskiego.Dzieci zaprezentowały swoje muzyczne umiejętności podczas gry na fortepianie, akordeonie, skrzypcach, kontrabasie oraz fagocie.

Wszystkich przybyłych gości powitał dyrektor szkoły Andrzej Sitek. Nie zabrakło również burmistrza Pawła Kalinowskiego, który miał zaszczyt wręczyć nagrody dla uczestników konkursu "Kolory Polski w muzyce".

Na zakończenie razem z dziecięcym chórem wszyscy zebrani na sali odśpiewali „Rotę".

Gratulujemy uczniom i nauczycielom Miejskiej Szkoły Muzycznej i dziękujemy za dostarczenie niezapomnianych emocji podczas wczorajszego koncertu.

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE