Reklama

Nikt nie chce Elgo. Przetarg minął, ofert brak

Opublikowano:
Autor:

Nikt nie chce Elgo. Przetarg minął, ofert brak - Zdjęcie główne
Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Wiadomości Wciąż nikt nie skusił się na wykup majątku upadłego Elgo Lighting. Dziś w Sądzie Rejonowym w Płocku odbyła się rozprawa o postępowaniu upadłościowym zakładu. Niestety, od września nie wpłynęła nawet jedna oferta. Syndyk podjąć ma decyzje w sprawie dalszych procedur.

Wciąż nikt nie skusił się na wykup majątku upadłego Elgo Lighting. Dziś w Sądzie Rejonowym w Płocku odbyła się rozprawa o postępowaniu upadłościowym zakładu. Niestety, od września nie wpłynęła nawet jedna oferta. Syndyk podjąć ma decyzje w sprawie dalszych procedur.

We wrześniu Sąd Rejonowy w Płocku zatwierdził nowe warunki przetargu na sprzedaż majątku upadłego Elgo Ligting Industries. Cena wywoławcza największej części majątku Elgo wraz z ruchomościami wynosiła 29 mln zł netto i była o prawie 3,8 mln zł niższa niż cena w ostatnim przetargu (wówczas wynosiła 32, 796 mln zł netto). Niestety, to nie zachęciło potencjalnych inwestorów.
Oferty przyjmowane były do dnia 16 października, a raczej byłyby, gdyż nie wpłynęła żadna, o czym informuje liderka Gostynińskiego Centrum Rozwoju, Mariola Józwiak-Węclewska. Co zadecyduje syndyk? Do tematu wrócimy. 

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE