Reklama

Noc konfesjonałów w Gostyninie. Będzie można się spowiadać do późnej nocy

Opublikowano:
Autor:

Noc konfesjonałów w Gostyninie. Będzie można się spowiadać do późnej nocy - Zdjęcie główne
Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Wiadomości Parafia pod wezwaniem Miłosierdzia Bożego w Gostyninie już po raz czwarty organizuje noc konfesjonałów. Kto przed świętami Wielkiej Nocy nie zdążył jeszcze przystąpić do sakramentu pokuty, będzie mógł to zrobić w Wielki Piątek w godzinach 20.00-23.30.

Parafia pod wezwaniem Miłosierdzia Bożego w Gostyninie już po raz czwarty organizuje noc konfesjonałów. Kto przed świętami Wielkiej Nocy nie zdążył jeszcze przystąpić do sakramentu pokuty, będzie mógł to zrobić w Wielki Piątek w godzinach 20.00-23.30.

Noc konfesjonałów to inicjatywa, która powstała z myślą o ludziach, którzy chcieliby przez świętami Wielkiej Nocy pojednać się z Bogiem, lecz mają z tym problemy – przez liczne zajęcia i obowiązki zawodowe czy domowe. Nie brakuje im dobrej woli, lecz niezwykle ciężko znaleźć im czas wolny, by w spokoju i ciszy przystąpić do sakramentu pokuty.

Gdy w 2010 roku noc konfesjonałów zorganizowana została po raz pierwszy, przystąpiły do niej zaledwie trzy parafie. Rok później było ich już 21. W 2013 roku noc konfesjonałów organizowana była już w 127 parafiach, a w 2017 – w 220. W tym roku dołączyło się kolejnych szesnaście parafii.

Gostynińska parafia pod wezwaniem Miłosierdzia Bożego zaprasza na noc konfesjonałów w Wielki Piątek. Kapłani czekać będą na chętnych do pojednania się z Bogiem w godzinach 20.00-23.30.

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE