Reklama

Nowa jakość, nowe brzmienie: sprzęt za 40 tys. zł już na Zamku!

Opublikowano:
Autor:

Nowa jakość, nowe brzmienie: sprzęt za 40 tys. zł już na Zamku!  - Zdjęcie główne
Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Wiadomości Jeśli do tej pory braliście w wątpliwość jakość nagłośnienia na lokalnych imprezach muzycznych, bądź kulturalnych, od teraz nie będziecie mieli powodów do narzekań. Dziś do gostynińskiego zamku trafił bowiem nowiutki zestaw nagłaśniający o wartości blisko 40 tys. zł. Sprzęt został nabyty w ramach Budżetu Obywatelskiego i sprawi, że stare mury zamku przesiąkną świeżym brzmieniem.

Jeśli do tej pory braliście w wątpliwość jakość nagłośnienia na lokalnych imprezach muzycznych, bądź kulturalnych, od teraz nie będziecie mieli powodów do narzekań. Dziś do gostynińskiego zamku trafił bowiem nowiutki zestaw nagłaśniający o wartości blisko 40 tys. zł. Sprzęt został nabyty w ramach Budżetu Obywatelskiego i sprawi, że stare mury zamku przesiąkną świeżym brzmieniem.

Sprzęt został dostarczony przez firmę Jacek Kamiński - Sklep Muzyczny Płock, która została wyłoniona w drodze zapytania ofertowego. Zakup ten był jednym z ośmiu projektów Budżetu Obywatelskiego, które zwyciężyły w głosowaniu mieszkańców. Projekt „Zamek – kultura z dźwiękiem brzmi lepiej...” autorstwa Michała Bartosiaka cieszył się największą popularnością i zdobył 770 głosów. 
Jak mówi prezes Zamku, Paweł Gostyński, jeśli zajdzie taka potrzeba, sprzęt, w ramach współpracy będzie mógł zostać wypożyczony także na potrzeby Miejskiego Centrum Kultury.

 

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE