Reklama

Nowe przedszkole w Gostyninie już w przyszłym roku?

Opublikowano:
Autor:

Nowe przedszkole w Gostyninie już w przyszłym roku?  - Zdjęcie główne
Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Wiadomości Burmistrz Paweł Kalinowski wraz z naczelnikiem Wydziału Inwestycji i Gospodarki Przestrzennej, Włodzimierzem Frontczakiem odbyli studyjną wizytę w dwóch modułowych przedszkolach na warszawskim Targówku.

Burmistrz Paweł Kalinowski wraz z naczelnikiem Wydziału Inwestycji i Gospodarki Przestrzennej, Włodzimierzem Frontczakiem odbyli studyjną wizytę w dwóch modułowych przedszkolach na warszawskim Targówku.

Celem wyjazdu do Warszawy było zapoznanie się z budową modułową i funkcjonowaniem w takiej formie instytucji przedszkola.

Zdając sobie sprawę z aktualnej sytuacji w naszym mieście, którą jest brak miejsc w przedszkolach, pomysł na budowę przedszkola w formie modułowej jest bardzo dobrym rozwiązaniem. Dużym atutem jest czas realizacji budowy - ok. 3 miesięcy. Koszt jest nieco niższy niż przedszkole budowane w tradycyjny sposób. Budowa przedszkola modułowego poprzez rozudowę Przedszkola nr 4 to mój priorytet na 2017 rok. – pisze burmistrz miasta Gostynin.

Na dzień dzisiejszy trwają prace na utworzeniu od września na terenie Szkoły Podstawowej nr 1 oraz Szkoły Podstawowej nr 3 punktów przedszkolnych dla 40 dzieci z terenu Gostynina. 

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE