Reklama

Nowe radiowozy dla gostynińskiej policji

Opublikowano:
Autor:

Nowe radiowozy dla gostynińskiej policji - Zdjęcie główne
Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Wiadomości Gostynińska policja wzbogaciła się o dwa nowe radiowozy. Pojazdy zostały przekazane z Komendy Wojewódzkiej Policji z siedzibą w Radomiu. Jeden trafi do gostynińskiej patrolówki, a drugi do Wydziału Ruchu Drogowego.

Gostynińska policja wzbogaciła się o dwa nowe radiowozy. Pojazdy zostały przekazane z Komendy Wojewódzkiej Policji z siedzibą w Radomiu. Jeden trafi do gostynińskiej patrolówki, a drugi do Wydziału Ruchu Drogowego.

W ubiegłym tygodniu funkcjonariusze z Gostynina wzbogacili się o dwa nowe radiowozy: Volkswagena T-6 i Skodę Yeti. Radiowozy są oznakowane i trafią do służb mundurowych. Pierwszy będzie służył policjantom z patrolu interwencyjnego, a drugi gostynińskiej drogówce.

Dziś kapelan policji ks. kan. Jerzy Ławicki poświęcił dwa radiowozy, a komendant Powiatowy Policji w Gostyninie insp. Zbigniew Włodkowski wręczył policjantom kluczyki do pojazdów, życząc, aby jak najdłużej bezawaryjnie były przez nich użytkowane. Radiowozy już niebawem zobaczymy na drogach Gostynina i powiatu.

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE