Reklama

Nowi policjanci na Mazowszu. Także w Gostyninie

Opublikowano:
Autor:

Nowi policjanci na Mazowszu. Także w Gostyninie - Zdjęcie główne
Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Wiadomości W 2018 roku mazowiecki garnizon policji ma się powiększyć o 152 nowych policjantów. Pierwszych 71 już zostało przyjętych do służby (wśród nich jest 14 kobiet). Jedna osoba trafi do Gostynina.

W 2018 roku mazowiecki garnizon policji ma się powiększyć o 152 nowych policjantów. Pierwszych 71 już zostało przyjętych do służby (wśród nich jest 14 kobiet). Jedna osoba trafi do Gostynina.

Uroczyste ślubowanie złożone w siedzibie Komendy Wojewódzkiej Policji w Radomiu odebrał zastępca komendanta wojewódzkiego insp. Marek Świszcz. Zanim nowi funkcjonariusze rozpoczną służbę, czeka ich trwający pół roku kurs przygotowawczy, w trakcie którego wykładowcy jednakową wagę przykładać będą do wiedzy teoretycznej jak do praktyki. Później czekają młodych policjantów służby patrolowe będące elementem adaptacji zawodowej, podczas której w praktyce zweryfikują wiedzę nabytą podczas szkolenia.

Z grona nowych funkcjonariuszy, którzy pozytywnie przeszli procedurę rekrutacyjną, jeden skierowany został do służby w Komendzie Powiatowej Policji w Gostyninie.

 

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE