Reklama

Nowy sezon juz za pasem. Tenisiści "Alfy" rozpoczęli przygotowania

Opublikowano:
Autor:

Nowy sezon juz za pasem. Tenisiści "Alfy" rozpoczęli przygotowania - Zdjęcie główne
Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Wiadomości Tenisiści stołowi Uczniowskiego Klubu Sportowego „Alfa” rozpoczęli przygotowania do nowego sezonu. W ramach rozgrzewki przed rozgrywkami, grupa tenisistów stołowych z Gostynina gościła na obozie sportowym w Szkole Podstawowej w Jeżewie.

Tenisiści stołowi Uczniowskiego Klubu Sportowego ?Alfa? rozpoczęli przygotowania do nowego sezonu. W ramach rozgrzewki przed rozgrywkami, grupa tenisistów stołowych z Gostynina gościła na obozie sportowym w Szkole Podstawowej w Jeżewie.

Bardzo dobre warunki treningowe, pyszne jedzenie i miłą atmosferę to gwarantują nam organizatorzy pobytu. Na obozie przebywała grupa 17 osobowa z Gostynina wraz z trenerem Arkadiuszem Rutowskim w dniach od 01 do 12 lipca 2016r. Celem obozu była nauka, doskonalenie umiejętności w tenisie stołowym oraz przygotowanie się do turniejów indywidualnych oraz rozgrywek ligowych w sezonie 2016/2017.

Treningi odbywały się dwa razy dziennie, natomiast trzeci był dla chętnych. Mimo intensywnych treningów oraz wysokich temperatur nikt się nie oszczędzał. Grupa z Gostynina była najliczniejszą ekipą: Adrian Przybyła, Szymon Marciniak, Jędrzej Gawin, Radosław Nowicki, Patryk Szpejnowski, Jakub Fligiel, Bartosz Brzozowski, Bartłomiej Kapturowski, Bartosz Naczmański, Filip Karwowski, Oliwier Urbański, Piotr Krajewski, Kacper Farys, Nela Boratowska, Maja Pawłowska oraz najmłodsi Paulina oraz Kamil Rusak (7 lat).  Pobyt na obozie to nie tylko ciężka praca, ale był czas na odpoczynek. Mieliśmy do dyspozycji boisko „ORLIK”, na którym graliśmy w piłkę nożną, piłkę koszykową był wyjazd na basen do Sierpca oraz przejazd motorówką po jeziorze Urszulowskim.

Obóz zakończył się rozegraniem turnieju kontrolnego w poszczególnych grupach oraz wręczeniem upominków dla wyróżniających się zawodników z poszczególnych klubów. Obecnie grupa powróciła do Gostynina i nadal kontynuuje przygotowania do nowego sezonu, trenując w hali sportowej Szkoły Podstawowej nr3 w Gostyninie.
 
 

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE