Reklama

Nowy teledysk Pawła Pilichowicza: to już dzisiaj!

Opublikowano:
Autor:

Nowy teledysk Pawła Pilichowicza: to już dzisiaj! - Zdjęcie główne
Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Wiadomości Po wydaniu debiutanckiego albumu, Paweł Pilichowicz nie spoczywa na laurach. Lider zespołu Vox Singers ma już na swoim koncie teledysk do utworu "Wiersz o różnych światach". Już dziś premierę będzie miał natomiast klip do kawałka "Obłędne błędy".

Po wydaniu debiutanckiego albumu, Paweł Pilichowicz nie spoczywa na laurach. Lider zespołu Vox Singers ma już na swoim koncie teledysk do utworu "Wiersz o różnych światach". Już dziś premierę będzie miał natomiast klip do kawałka "Obłędne błędy".

Przypomnijmy, że Debiutancka płyta Pawła Pilichowicza "Życia szczegół" ukazała się na rynku muzycznym 20 kwietnia. Płytę można nabyć w salonach Empiku, na empik.com, w dobrych sklepach muzycznych, w serwisach Tidal i Spotify oraz na stronie wytwórni muzycznej www.soliton.pl. 

25 kwietnia na YouTube'ie ukazał się promujący płytę teledysk do piosenki "Wiersz o różnych światach". Dzisiaj, w godz. 18:00 - 20:00 w sieci pojawi się teledysk do utworu "Obłędne błędy". 

Paweł Pilichowicz to lider Polskiego Stowarzyszenia Edukacji i Animacji Muzycznej w Płocku; dyplomowany nauczyciel muzyki z 14-letnim stażem; założyciel, dyrygent i pedagog śpiewu chóru „Solec” (wielokrotne sukcesy na konkursach ogólnopolskich, płyta nagrana w 2013 roku); aranżer piosenek ludowych; edukator muzyki Wydawnictwa MAC; konsultant do spraw wprowadzenia nowej podstawy programowej ogólnego nauczania muzyki. Jest organizatorem licznych konkursów i koncertów. 

Śpiewa w chórze Płockiego Ośrodka Kultury i Sztuki Vox Singers, w którym występuje również jako solista (śpiewał w duetach z Grażyną Łobaszewską i Alicją Majewską). Od 2001 roku wraz z Vox Singers brał udział w festiwalach i konkursach chóralnych na świecie (Włochy, Czechy, Turcja, Chorwacja, Grecja, Bułgaria, Austria,Ukraina, Chiny, USA, Łotwa, Japonia); wszędzie odnosząc znaczące sukcesy. Wraz z chórem brał udział w nagraniu dwóch płyt: „Jaki Piękny Świat” (2013 r.) oraz „Magia Świąt” (2014 r.).

 

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE