Reklama

Nowy zastępca komendanta policji w Gostyninie

Opublikowano:
Autor:

Nowy zastępca komendanta policji w Gostyninie - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wiadomości W minioną środę w Komendzie Powiatowej Policji w Gostyninie odbyła się uroczysta zbiórka, podczas której odczytany został rozkaz Komendanta Wojewódzkiego Policji zs. w Radomiu insp. Michała Ledziona o powołaniu podinsp. Roberta Kopra na stanowisko I Zastępcy Komendanta Powiatowego Policji w Gostyninie. Nowego komendanta przywitała kadra kierownicza jednostki, na czele z Komendantem Powiatowym Policji w Gostyninie insp. Zbigniewem Włodkowskim.

W minioną środę w Komendzie Powiatowej Policji w Gostyninie odbyła się uroczysta zbiórka, podczas której odczytany został rozkaz Komendanta Wojewódzkiego Policji zs. w Radomiu insp. Michała Ledziona o powołaniu podinsp. Roberta Kopra na stanowisko I Zastępcy Komendanta Powiatowego Policji w Gostyninie. Nowego komendanta przywitała kadra kierownicza jednostki, na czele z Komendantem Powiatowym Policji w Gostyninie insp. Zbigniewem Włodkowskim.

Uroczysta zbiórka rozpoczęła się od złożenia meldunku Komendantowi Powiatowemu Policji w Gostyninie insp. Zbigniewowi Włodkowskiemu. W uroczystości  wzięła udział kadra kierownicza oraz pracownicy gostynińskiej komendy, a także zaproszeni goście – Komendant Miejski Policji w Płocku mł.insp. Mariusz Kryszkowski, Komendant Powiatowy Policji w Sierpcu podinsp. Jarosław Ciarka oraz ksiądz kanonik Jerzy Ławicki.

Podczas zbiórki Komendant Powiatowy insp. Włodkowski podkreślił wiedzę i doświadczenie swojego Zastępcy, dające gwarancję właściwej realizacji zadań na tym stanowisku. Natomiast podinsp. Robert Koper podziękował za wyróżnienie i okazane mu zaufanie. Wyraził nadzieję, że razem z policjantami gostynińskiej komendy będzie dbać o bezpieczeństwo mieszkańców i tworzyć Policję skuteczną, zasługującą na społeczny szacunek i zaufanie.

Podinsp. Robert Koper służbę w Policji rozpoczął w kompanii patrolowo-interwencyjnej Komendy Miejskiej Policji w Płocku w 1994 roku. Doświadczenie zawodowe zdobywał na stanowiskach wykonawczych i kierowniczych mi.n. był Kierownikiem Posterunku Policji w Wyszogrodzie, Dyżurnym oraz Zastępcą Naczelnika Wydziału Patrolowo-Interwencyjnego płockiej komendy. W 2014 roku został mianowany na stanowisko Naczelnika Wydziału Prewencji Komendy Miejskiej Policji w Płocku. Jest absolwentem Wyższej Szkoły Policji w Szczytnie oraz Wyższej Szkoły Humanistycznej w Pułtusku.

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE