Reklama

O dwóch takich, co... Dziś Ogólnopolski Dzień Bliźniąt!

Opublikowano:
Autor:

O dwóch takich, co... Dziś Ogólnopolski Dzień Bliźniąt! - Zdjęcie główne
Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Wiadomości Zdarza się, że nie sposób je rozróżnić, trzymają się ze sobą niczym papużki nierozłączki i nierzadko wzbudzają powszechną fascynację. Bliźnięta, bo o nich mowa, obchodzą dziś swoje święto. Ilu bliźniaków/bliźniaczek można spotkać w Gostyninie? A może Ty posiadasz swój "duplikat"?

Zdarza się, że nie sposób je rozróżnić, trzymają się ze sobą niczym papużki nierozłączki i nierzadko wzbudzają powszechną fascynację. Bliźnięta, bo o nich mowa, obchodzą dziś swoje święto. Ilu bliźniaków/bliźniaczek można spotkać w Gostyninie? A może Ty posiadasz swój "duplikat"?

Aktorzy Marcin i Rafał Mroczek, piłkarze Michał i Marcin Żewłakow, muzycy Łukasz i Paweł Golec, celebrytki Ashley i Mary-Kate Olsen, czy bracia politycy - Lech i Jarosław Kaczyńscy - to przykłady bliźniąt, które zna cała Polska. Jest ich jednak o wiele więcej i... będzie coraz więcej. Z danych statystycznych wynika, że już 14 na 1000 ciąż w Polsce jest bliźniaczych. To wynik coraz częstszego odkładania w czasie decyzji o powiększeniu rodziny oraz rozwój terapii hormonalnych. Ciąże mnogie o wiele częściej zdarzają się również na wsiach niż w mieście.

Gostynin póki co nie obrodził w bliźnięta, które swoją popularnością zbliżyłby się chociażby do braci Mroczek, lecz z pewnością każdy z Was zna choć jedną parę "klonów". A może to właśnie Ty jesteś dumnym posiadaczem bliźniaka? Jeśli tak, możesz podzielić się z nami swoją historią pisząc na adres: redakcja@terazgostynin.pl

 

 

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE