Reklama

O krok od tragedii. Śmieciarka ścięła dwa drzewa, jedno przewróciło się na osobówkę

Opublikowano:
Autor:

O krok od tragedii. Śmieciarka ścięła dwa drzewa, jedno przewróciło się na osobówkę - Zdjęcie główne
Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Wiadomości To zdarzenie mogło zakończyć się tragicznie. Wczoraj w Szczawinie Kościelnym 35-letni kierujący śmieciarki, jadąc ze zbyt dużą prędkością, przewrócił się na drogę ścinając dwa drzewa. Jedno z nich spadło na osobowego seata. Policjanci z Pacyny niezwłocznie po przyjeździe na miejsce zdarzenia udzielili pomocy kierowcy i dwóm pasażerom.

To zdarzenie mogło zakończyć się tragicznie. Wczoraj w Szczawinie Kościelnym 35-letni kierujący śmieciarki, jadąc ze zbyt dużą prędkością, przewrócił się na drogę ścinając dwa drzewa. Jedno z nich spadło na osobowego seata. Policjanci z Pacyny niezwłocznie po przyjeździe na miejsce zdarzenia udzielili pomocy kierowcy i dwóm pasażerom.

Pacyńscy policjanci od razu przystąpili do udzielania pomocy zakleszczonemu w śmieciarce kierowcy i pasażerowi. Drugi z pasażerów wypadł przez szybę czołową śmieciarki. Na szczęście pod przewróconą ciężarówką, ani też w pojeździe na który spadło drzewo nie było innych osób. Do szpitala przewieziony został 35-letni kierowca i 28-letni pasażer. Ich życiu nie zagraża niebezpieczeństwo. Pomimo groźnie wyglądającego zdarzenia, jego uczestnicy odnieśli lekkie obrażenia. Policjanci ustalają okoliczności tego zdarzenia.

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE