Reklama

Obcokrajowcy gościli w Liceum Ogólnokształcącym

Opublikowano:
Autor:

Obcokrajowcy gościli w Liceum Ogólnokształcącym - Zdjęcie główne
Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Wiadomości Niedawno do Liceum Ogólnokształcącego im. Tadeusza Kościuszki w Gostyninie przybyło dwóch gości: student z Azerbejdżanu oraz studentka z Meksyku. Podczas ich pobytu gostynińscy uczniowie brali udział w trzygodzinnych wykładach prowadzonych przez studentów. Obcokrajowcy zwiedzili również Gostynin.

Niedawno do Liceum Ogólnokształcącego im. Tadeusza Kościuszki w Gostyninie przybyło dwóch gości: student z Azerbejdżanu oraz studentka z Meksyku. Podczas ich pobytu gostynińscy uczniowie brali udział w trzygodzinnych wykładach prowadzonych przez studentów. Obcokrajowcy zwiedzili również Gostynin.

Przybyli goście współpracują z organizacją AISEC i przeprowadzili zajęcia w ramach programu Explore Warsaw. Warsztaty kulturowe i językowe zawierały: zapoznanie z historią, kulturą i językiem Azerbejdżanu i Meksyku. Podczas warsztatów uczniowie wymieniali się swoimi zainteresowaniami i doświadczeniami. Każdy uczestnik warsztatów stwierdził, iż 3 godziny to zdecydowanie za mało na poznanie się, dlatego po zajęciach młodzież ponownie spotykała się z obcokrajowcami.

Gostynińscy uczniowie pokazali studentom najciekawsze miejsca w Gostyninie, a jeden z uczniów LO zaprosił obcokrajowców do domu na polski obiad. Młodzież zwiedziła również Płock. Jak stwierdzili wyjątkowi goście, Gostynin jest bardzo ładnym miastem, a ludzie są tutaj wyjątkowo mili. Projekt ten z pewnością był dla obu stron niezwykłym doświadczeniem, gdyż każdy mógł dowiedzieć się wielu ciekawych rzeczy o Meksyku i Azerbejdżanie oraz sprawdzić swoje umiejętności językowe, gdyż młodzież porozumiewała się się wyłącznie w języku angielskim.

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE