Reklama

Oczyszczalnia będzie jak nowa?

Opublikowano:
Autor:

Oczyszczalnia będzie jak nowa? - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wiadomości Być może w niedalekiej przyszłości znajdująca się w opłakanym stanie oczyszczalnia ścieków rozbłyśnie nowym blaskiem. Miejskie Przedsiębiorstwo Komunalne podpisało bowiem umowę na opracowanie projektu modernizacji obiektu.

Być może w niedalekiej przyszłości znajdująca się w opłakanym stanie oczyszczalnia ścieków rozbłyśnie nowym blaskiem. Miejskie Przedsiębiorstwo Komunalne podpisało bowiem umowę na opracowanie projektu modernizacji obiektu.

W ubiegłym MPK opracowało m.in. Program Funcjonalno-Użytkowy dla planowanej modernizacji. Kolejnym krokiem podjętym przez władze spółki w porozumieniu z burmistrzem Pawłem Kalinowski było rozpisanie przetargu na opracowanie projektu technicznego. W efekcie zakończonego postępowania, w 14 czerwca podpisano umowę z firmą NBM Technologie z Częstochowy. Wartość kontraktu na prace projektowe wynosi 254 610 zł brutto.

- Podpisana umowa jest bardzo istotnym krokiem na drodze do zbudowania nowoczesnego obiektu, który pozwoli zabezpieczyć potrzeby miasta w tym zakresie na kolejne przynajmniej 30 lat - komentuje sprawę włodarz Gostynina.

Warto przypomnieć, że przedsięwzięcie dotyczące modernizacji oczyszczalni ścieków w Gostyninie jest ujęte w Krajowym Programie Oczyszczania Ścieków Komunalnych.

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE