Reklama

Od dziś ruszają zapisy na półkolonie w Gostyninie

Opublikowano:
Autor:

Od dziś ruszają zapisy na półkolonie w Gostyninie - Zdjęcie główne
Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Wiadomości Od 13 do 26 lutego w okresie ferii zimowych na terenie Gostynina zostaną zorganizowane półkolonie dla dzieci i młodzieży. Dziś rozpoczynają się zgłoszenie na zimowe półkolonie. Jeżeli chcesz, aby twoje dziecko nie nudziło się podczas ferii, zadzwoń pod numer 608 632 852 i zapisz je na półkolonie już dziś.

Od 13 do 26 lutego w okresie ferii zimowych na terenie Gostynina zostaną zorganizowane półkolonie dla dzieci i młodzieży. Dziś rozpoczynają się zgłoszenie na zimowe półkolonie. Jeżeli chcesz, aby twoje dziecko nie nudziło się podczas ferii, zadzwoń pod numer 608 632 852 i zapisz je na półkolonie już dziś.

Półkolonie będą trwały od 13 do 26 lutego. Udział w nich mogą wziąć dzieci i młodzież w wieku 7-16 lat. Realizatorem półkolonii jest Tomasz Wójcik prowadzący działalność gospodarczą pod nazwą „Green Project” z siedzibą w Bierzewicach, który wyłoniony został w drodze zapytania ofertowego. Warto dodać, że jego firma jest już sprawdzona i godna polecenia, gdyż organizator zimowych półkolonii organizował dla dzieci w Gostyninie już półkolonie letnie, z których zarówno dzieci, jak i ich rodzice byli bardzo zadowoleni.

Zgłoszenia na półkolonie zimowe rozpoczynają się już od dziś w formie zgłoszeń telefonicznych. Aby zapisać swoje dziecko na półkolonie, należy zadzwonić pod numer: 608 632 852.

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE