Reklama

Od ruiny do luksusów. Remiza zmieniła się nie do poznania

Opublikowano:
Autor:

Od ruiny do luksusów. Remiza zmieniła się nie do poznania - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wiadomości Niebywałą metamorfozę przeszła remiza strażacka OSP Model. Generalny remont budynku kosztował ponad 70 tys. zł., a jego efekty z pewnością wywołują szczery uśmiech na twarzach druhów. Sami zobaczcie.

Niebywałą metamorfozę przeszła remiza strażacka OSP Model. Generalny remont budynku kosztował ponad 70 tys. zł., a jego efekty z pewnością wywołują szczery uśmiech na twarzach druhów. Sami zobaczcie. 

Modernizacja remizy Ochotniczej Straży Pożarnej w Modelu (gmina Pacyna) rozpoczęła się w ubiegłym roku. Pokryta została w większości ze środków własnych - ponad 55 tys. zł, zaś 25 tys. zł dorzuciło Ministerstwo Spraw Wewnętrznych i Administracji. 

Można rzec, że w budynku zmieniło się dosłownie wszystko. Zakres wykonanych prac obejmował m.in: utylizację obecnego eternitowego poszycia dachowego i zastąpienie go nowym, wymianę posadzki podłogowej w części świetlicowej, wymianę okien i drzwi, adaptację części świetlicy na zaplecze kuchenne oraz łazienkę wraz z jej wyposażeniem, budowę przyłącza wodociągowego, naprawę i malowanie elewacji zewnętrznej i wewnętrznej, wymianę instalacji elektrycznej, wymianę wrót garażowych, czy wymianę oświetlenia na zewnątrz i wewnątrz budynku. Zakupiono również urządzenie olejowe do ogrzewania pomieszczeń.

Efekty widać gołym okiem. 

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE