Reklama

Odbyły się szkolenia dla organizacji pozarządowych

Opublikowano:
Autor:

Odbyły się szkolenia dla organizacji pozarządowych - Zdjęcie główne
Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Wiadomości W środę w Starostwie Powiatowym w Gostyninie odbyło się bezpłatne szkolenie dla organizacji pozarządowych. Spotanie poprowadził ekspert z zakresu funkcjonowania organizacji pozarządowych Andrzej Rybus – Tołłoczko.

W środę w Starostwie Powiatowym w Gostyninie odbyło się bezpłatne szkolenie dla organizacji pozarządowych. Spotanie poprowadził ekspert z zakresu funkcjonowania organizacji pozarządowych Andrzej Rybus ? Tołłoczko.

W szkoleniu uczestniczyło 15 przedstawicieli stowarzyszeń, fundacji i klubów sportowych działających na terenie Powiatu Gostynińskiego. Uczestnicy szkolenia mieli szansę pogłębić swoją wiedzę m. in. z zakresu ostatnich zmian w przepisach regulujących funkcjonowanie organizacji pozarządowych. Poruszone zostały również zagadnienia związane z ochroną danych osobowych oraz działalnością finansową organizacji. Organizatorem spotkania było Towarzystwo Wiedzy Powszechnej z Oddziałem w Płocku.

Dzięki nawiązaniu współpracy Powiatu Gostynińskiego z Towarzystwem Wiedzy Powszechnej w Płocku planowane są już kolejne szkolenia, a najbliższe z nich ma mieć miejsce już 9 listopada.

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE